با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دستگاه کاشت مو
  12 آگوست 2018 بدون نظر 1363 بازدید

  جدیدترین دستگاه کاشت موی طبیعی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 1.7]

  همانطور که می دانید كاشت مو یك فرآید تیمی می باشد و تنها یك پزشك نمی تواند از عهده آن برآید زیرا نیاز به تجربه، توانایی، داشتن مهارت، تخصص و تكنیك ها چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر كادر پزشكی دارد که امری بسیار مهم است و مستقیماً بر نتیجه نهایی کاشت مو تأثیر می گذارد. البته توجه فرمائید تخصص بهترین دکتر کاشت مو در تهران نیز بسیار مهم بوده و همه این موارد دست به دست هم داده تا فرد كاندید پیوند مو كاشت موی موفق و پرتراكمی را شاهد باشد.

  کاشت مو

  باید دقت داشته باشید که با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی به خصوص در زمینه زیبایی انجام می شود هر روزه روش های جدید با دستگاه کاشت موی طبیعی به دنیا معرفی می شوند از همین رو باید پزشکی متخصص و آگاه در استفاده از آن روش را پیدا کنید. اما در رابطه با جدیدترین دستگاه کاشت موی طبیعی باید بدانید که روش sut یکی از جدیدترین دستگاه کاشت موی طبیعی می باشد که پزشکان از آن استفاده کرده و شما را به نتیجه دلخواه می رسانند. برای بررسی بیشتر این روش با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحات مختصری در رابطه با آن برای شما شرح دهیم.

  مراکز کاشت مو به روش SUT در اصفهان کجاست

  کاشت مو به روش SUT

  دستگاه کاشت موی طبیعی

  كاشت مو روش های مختلفی دارد که بعضی از این روش ها منسوخ شده اند. اما در طی سال های گذشته و پس از تحقیقات فراوانی که در این زمینه انجام شده است روشی نوین و جدید به دنیا معرفی شده است که استفاده از جدیدترین دستگاه کاشت موی طبیعی و روشی به نام sut می باشد.

  در این روش به ذخیره ی بانک موی فرد و همچنین آسیب ندیدن فولیکول ها توجه بسیاری شده است و بر این اساس پایه گذاری شده است که در سطح دنیا و همچنین در ایران توسط مراکز و کلینیک های زیبایی انجام می شود.

  دستگاه کاشت موی طبیعی

  دستگاه کاشت موی طبیعی

  این روش به دلیل روند و رویه متفاوت کاری که نسبت به روش های گذشته داشته توانسته تحولی را در کاشت مو ایجاد کند آغاز روند این روش بدین شکل است که برداشت مو توسط جدیدترین دستگاه کاشت موی طبیعی انجام می شود، و در هنگام برداشت نیز فولیکول های مو به صورت تک تک برداشته می شود. دقت داشته باشید که پزشکان برداشت مو را به صورت پراکنده انجام می دهند تا هیچ کس با دیدن موهای پشت سر متوجه عمل کاشت موی شما نشود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.