با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جدیدترین روش کاشت ابرو
  11 آگوست 2018 بدون نظر 466 بازدید

  جدید ترین روش کاشت ابرو چقدر هزینه دارد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2]

  كاشت ابرو امری تخصصی و بسیار نیاز به مهارت و ظرافت و تكنیک كاشت مناسب دارد و  شخص كاندید کاشت ابرو باید در تعین پزشک معالج خود دقت لازم را داشته باشد، كه سابقه و تجربه ان مركز درخشان بوده و نمونه های انجام شده مورد پسند  قرار گیرد.هزینه جدید ترین روش کاشت ابرو چقدراست؟

  کاشت ابرو

  همچنین هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه ایشان در كاشت ابرو بیشتر باشد طبیعتاً هزینه انجام ان نیز بیشتر خواهد بود. اما مهم ترین نکته ای که در رابطه با کاشت ابرو وجود دارد این است که پزشک معالج شما از جدیدترین روش کاشت ابرو برای رسیدن به نتیجه ای دلخواه استفاده کند. همانطور که می دانید امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم زیبایی به وجود آمده است همواره هر روزه روش هایی جدید برای انجام عمل های زیبایی پدید می آید.

  کاشت ابروی دائمی

  کاشت ابروی دائمی

  که کاشت ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با جدید ترین روش کاشت ابروو همچنین هزینه های مربوط به آن توضیحاتی برای شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  جدید ترین روش کاشت ابرو

  همانطور که می دانید کاشت ابرو يکي از چالش‌برانگيزترين عمل‌هاي زيبايي از نظر نحوه اجرا محسوب مي‌شود، اما در صورتي که توسط متخصصين باتجربه انجام شود.

  مي‌تواند نتايج فوق‌العاده‌اي به دنبال داشته باشد. عمل کاشت ابرو را مي‌توان هم به روش FUE کاشت مو و هم به روش fug کاشت مو يا نواري انجام داد، اما نکته‌اي که در اجراي اين عمل حائز اهميت زيادي است آن است که انتخاب نقاط پذيرنده و آماده‌سازي آنها براي کاشت تارهاي مو بايد با دقت و ظرافت بسيار زيادي انجام شود.

  پیوند ابروها

  در حالی که پیوندها تحت میکروسکوپ به وسیله تیم تخصصی ما برداشته می‌شوند با این حال پزشک تمام محل‌های گیرنده را می ‌سازد که بعداً جهت و زاویه‌ی رشد را تعیین خواهد کرد. یکی از بهترین جنبه‌های کاشت ابرو این است که روند آن خیلی مستقیم است. بسته به میزان کاری که می‌خواهید انجام دهید، خواه اینکه بخش کوچکی از احیاسازی انجام گیرد تا یک زخم را پوشاند یا اینکه بازسازی کامل برای ابروهای ضخیم داشت.

  جدید ترین روش کاشت ابرو

  جدیدترین روش های کاشت ابرو

  اما مهم ترین بخش استفاده از جدیدترین روش کاشت ابرو، هزینه های انجام می باشد در رابطه با این مسئله باید بدانید که هزینه های کاشت ابرو بسیار متفاوت می باشد، در واقع این هزینه به مهارت پزشک و همچنین کلینیکی که در آن این عمل را انجام می دهید بستگی دارد اما به طور کلی هزینه کاشت ابرو با تکنیک انحصاری SUT و FUE از ۲۵۰۰۰۰۰ تومان الی ۴۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.