با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل جراحی زیبایی غبغب
31 دسامبر 2018 بدون نظر 231 بازدید

جراحی زیبایی غبغب چیست

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بسیاری از افراد از افتادگی زیر چانه خود ناراضی هستند. غبغب که اغلب به دلیل تجمع چربی در زیر پوست افراد به وجود می آید زمانی نمود پیدا می کند که فک پایین به مقدار زیادی به سمت پایین شده باشد. غبغب اعتماد به نفس را از افراد میگیرد و قیاقه ای مسن و خسته برای آنها به وجود می آورد. اما همواره راهی وجود دارد که بتوان این مشکل را برطرف کرد یکی از این روش ها جراحی زیبایی غبغب می باشد. با توجه به اینکه متقاضیان زیادی برای انجام این عمل به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با این مسئله توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

شرایط جراحی غبغب

همانطور که گفته شد متقاضیان زیادی برای جراحی زیبایی غبغب به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند اما باید بدانید کسانی که تمایل به از بین بردن غبغب خود دارند، باید پوستی انعطاف پذیر و ارتجاع پذیر نیز داشته باشند. زیرا تنها در این صورت است که جراحی میتواند برای آنها سازگار و نتیجه بخش باشد. دقت داشته باشید که اگر از پوست اضافی بر زیر گردن خود دارید نمیتوانید گزینه مناسبی برای درمان باشید. همچنین باید بدانید کسی که میخواهد این جراحی را انجام دهد نباید سیگار بکشد و تا حدامکان آن را ترک کرده باشد در آن صورت میتواند انتظار نتیجه ای مثبت را داشته باشد. روش های زیادی برای جراحی زیبایی غبغب وجود دارد که در این رابطه توضیحاتی خدمت شما ارائه می دهیم.

جراحی زیبایی غبغب

جراحی زیبایی غبغب

روش های زیادی برای جراحی زیبایی غبغب وجود دارد که میتوان آنها را با قرار دادن پوست در معرض پالس های امواج رادیویی کوتاه و قوی قرار داد و از بین برد. دقت داشته باشید که این پالس ها هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی کنند و تنها باعث تولید کلاژن های جدید می شوند.

جراحی زیبایی صورت

لیپولیز تزریقی از دیگر روش های این جراحی در صورت می باشد که در آن ماده را به زیر چانه تزریق می کنند که باعث از بین رفتن و تخریب سلول های چربی در ناحیه مورد نظر می شود. این ماده باعث می شود که سلول ها دیگر نتوانند چربی را در ناحیه مورد نظر ذخیره کنند. از دیگر روش های جراحی زیبایی غبغب میتوان به لیپوماتیک اشاره کرد که با استفاده از یک روش فییکی انجام شده و چربی ها از بین خارج می شود.

منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریدپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *