با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی زیبایی گردن
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 401 بازدید

  جراحی زیبایی گردن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  از گذشته تاکنون افراد همواره به دنبال راهی برای رسیدن به زیبایی هستند.یکی از نواحی بدن که بسیار مورد توجه قرار میگیرد گردن می باشد. مطمئنا افراد زیادی را دیده اید که دچار افتادگی هایی در ناحیه گردن خود هستند اغلب یا به دلیل تجمع توده چربی ایجاد می شود و یا براثر افزایش سن حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد و دچار افتادگی می شود. امروزه دیگر نیازی نیست که افراد بخاطر این مشکلات ناراحت باشند زیرا پیشرفت هایی که در حوزه زیبایی انجام شده کار را برای آنها آسان کرده است. در این مقاله ما در نظر داریم تا در رابطه با برخی از جراحی زیبایی گردن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم و اینکه این جراحی چگونه انجام می شود.

  جراحی زیبایی گردن

  همه ی ما برای رسیدن به زیبایی تلاش های زیادی انجام می دهیم اما افتادن پوست گردن مسئله ای نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت. راه های زیادی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد اما جراحی زیبایی گردن یکی از بهترین راه هاییست که پیش روی افراد قرار دارد. جراحی زیبایی گردن یکی از ایمن ترین روش ها با کمترین عوارض ممکن بوده و میتواند ظاهری قوی، و گردنی ظریف تر را برای شما به همراه داشته باشد. جراحی های زیادی وجود دارد که برای از بین بردن این مشکل پزشکان از آن استفاده می کنند. از جمله این جراحی ها عبارتند از:

   لیفت گردن با لیپوساکشن : لیپوساکشن گردن یکی از جراحی زیبایی گردن می باشد که با استفاده از لوله هایی مخصوص، توده های چربی انباشه شده در زیر چانه را خارج می کنند.

  کشیدن پوست گردن : یکی دیگر از جراحی زیبایی گردن، کشیدن پوست گردن می باشد. این جراحی به روش های مختلفی انجام می شود اما در ابتدای امر باید شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد تا هیچ نوع مشکلی در رابطه با خیلی مسائل نداشته باشه.

  جراحی لیفت گردن : یکی دیگر از جراحی زیبایی که بسیار مورد علاقه و توجه افراد و متقاضیان قرار میگیرد لیفت گردن می باشد. زیرا این امکان را برای بیمار فراهم می آورد تا علاوه بر از بین بردن افتادگی پوست گردن، چین و چروک های موجود را نیز از بین ببرد.

  عمل زیبایی گردن

  عمل زیبایی گردن

  دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید جراحی زیبایی گردن را انجام دهید باید پزشکی ماهر و با تجربه پیدا کنید زیرا تنها در آن صورت است که با هیچگونه عوارضی مواجه نخواهید شد و به نتیجه دلخواه خود نیز خواهید رسید.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.