با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی لیفت گردن
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 436 بازدید

  جراحی لیفت گردن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  با اینکه بسیاری از افراد ظاهر خود را نادیده میگیرند اما گذشتن از افتادگی زیر گردن کار بسیار سختی است زیرا زیبایی را از افراد میگیرد و حتی میتواند مشکلات دیگری را برای آنها پدید آورد. همچنین بسیاری از افراد بر این عقیده هستند هنگامی که دچار افتادگی زیر چانه می شوند جذابیت خود را از دست می دهند و ظاهری پیر برای آنها ایجاد می شود از همین رو به دنبال راهی برای برطرف کردن این مشکل هستند. یکی از این راه ها که اکثر پزشکان پیش روی بیماران میگذارند و نتیجه مطلوب را برای آنان فراهم می آورند جراحی لیفت گردن می باشد. مطمئنا بسیاری از شما نام آن را شنیده اید ولی احتمالا اطلاعات زیادی از نحوه انجام آن و چگونگی عملکردش ندارید. در این مقاله ما در نظر داریم تا در رابطه با جراحی لیفت گردن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.با ما همراه باشید.

  جراحی لیفت گردن

  در وهله اول در نظر داریم تا به شما بگوییم که اصلا عمل لیفت گردن چیست. از همین رو باید بدانید که جراحی لیفت گردن، طی یک فرآیند مناسب باعث تغییر شکل ظاهری گردن شده و آن را زیبا می کند. دقت داشته باشید پزشک و جراح پلاستیک که برای انجام این کار در نظر میگیرید باید از مهارت و تجربه کافی بهره مند باشد همچنین نسبت به آخرین متدها در زمینه جراحی لیفت گردن اطلاعات داشته باشد تا بتواند تغییرات چشمگیری را در گردن شما ایجاد کند.

  عمل لیفت گردن

  عمل لیفت گردن

  جراحی پلاستیک برای زیباسازی پوست

  از دیگر نکاتی که در رابطه با جراحی لیفت گردن نیاز است بدانید این است که جراحی لیفت گردن تنها به منظور زیباسازی پوست و از بین بردن غبغب چانه کاربرد ندارد بلکه باعث از بین رفتن پوست و چربی اضافه و همچنین چین و چروک های موجود در آن ناحیه نیز می شود. باید به شما بگوییم که جراحی لیفت گردن یکی از بهترین و موثرترین روش های عمل جراحی پلاستیک می باشد که عوارض بسیار کمی را برای بیمار به همراه دارد و هیچگونه جای زخم نیز باقی نمیگذارد.

  آماده سازی بیمار

  قبل از اینکه به سراغ جراحی لیفت گردن بروید باید بدانید که نیاز است اقداماتی را اعم از انجام آزمایشات و همچنین رعایت رژیم غذایی سالم در دستور کار خود قرار دهید. همچنین دقت داشته باشید افراد سیگاری تا هفته ها قبل و حتی بعد از جراحی لیفت گردن نباید به سراغ سیگار بروند زیرا میتواند مشکلاتی را در حین عمل جراحی و همچنین بعد از آن برای آنان پدید آورد.

  منبع : مرکز تخصصی عمل های زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.