با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی مونث سازی چهره
  17 سپتامبر 2018 بدون نظر 673 بازدید

  جراحی مونث سازی چهره

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3]

  حتما با افراد زیادی مواجه شده اید که به دلیل تغییراتی که در بدن آنها رخ داده است تمایل دارند جنسیت خود را تغییر دهند در واقع این مسئله از زمان کودکی در آنها وجود دارد و در دوران بلوغ به اوج خود می رسد از همین رو برای اینکه بتوانند انی تغییرات را ایجاد کنند اولین قسمتی که به سراغ آن می روند صورت است. در واقع صورت راحت ترین و دم دستی ترین عضو برای تغییر است و با توجه به پیشرفت هایی که در دنیای امروزی حاصل شده راه های زیادی پیش روی این افراد وجود دارد. این تغییرات که به آن جراحی مونث سازی چهره گفته می شود، جراحی های زیادی را با خود به همراه دارد در این قسمت در نظر داریم تا توضیحات بیشتری در رابطه با جراحی مونث سازی چهره در اختیار شما قرار دهیم.

  جراحی مونث سازی چهره

  اگر بخواهیم در رابطه با جراحی مونث سازی چهره برای شما بگوییم باید بدانید که این جراحی مجموعه از عمل های جراحی را شامل می شود که خصوصیات چهره را از حالتی مردانه به زنانه تبدیل می کند.

  چگونگی مونث سازی چهره

  این جراحی بر تمام اجزای صورت از جمله خط مو، بینی و چانه صورت می گیرد. در واقع جراحی مونث سازی چهره در وهله اول بر روی اجزایی صورت میگیرد که در وهله اول در معرض دید هستند و توجه دیگران را جلب می کند. همانطور که بارها گفته شده صورت جزء اصلی ترین اجزا برای برقراری ارتباط با دنیای بیرون است و به دیگران اجازه می دهد تا به صورت ناخودآگاه به این مفهوم برسند که او مرد است یا زن. وقتی جراحی مونث سازی چهره انجام می دهید نیز به خود کمک می کنید تا به چیزی که مد نظر دارید برسید و در نتیجه دیگران نیز شما را به همان صورت که شما میخواهید ببینند.

  عمل مونث سازی چهره

  عمل مونث سازی چهره

  نکات جال درمورد مونث سازی چهره

  نکات زیادی در رابطه با جراحی مونث سازی چهره وجود دارد از جمله اینکه زنان ترنس نخستین کسانی هستند که به سراغ جراحی مونث سازی چهره می روند. زیرا این جراحی به آنها این امکان را می دهد تا به عنوان یک زن در جامعه حضور داشته باشند حتی این جراحی در بسیاری از آنان از جراحی تغییر جنسیت پراهمیت تر است.

  اما باید بدانید که این جراحی مختص زنان ترنس نیست و بسیاری از زنانی که از مردانه بودن چهره خود ناراضی هستند به سراغ جراحی مونث سازی چهره می روند و مجموعه عمل هایی بر روی صورت خود انجام می دهند.

  اگر در نظر دارید که جراحی مونث سازی چهره انجام دهید در وهله اول باید یک پزشک و کلینیک زیبایی معتبر پیدا کنید در آن صورت میتوانید مطمئن باشید که به خواسته خود خواهید رسید.

  منبع : کلینیک تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.