با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی پلاستیک شکم
  13 فوریه 2019 بدون نظر 330 بازدید

  جراحی پلاستیک شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  جراحی پلاستیک شکم که گاهی اوقات تامی تاک و یا ابدومینوپلاستی هم گفته می شود، نوعی عمل زیبایی است که درآن پوست و جداره ی شکم را جمع تر و محکم تر می کنند. این جراحی شامل برداشتن پوست ها و چربی های اضافه ی شکم و گاهی اوقات هم ترمیم و سفت کردن عضلات آن می باشد. افرادی که پوست شکم آن ها بنا به دلایلی از قبیل بارداری های مکرر، کاهش وزن شدید، برداشتن حجم زیادی از چربی شکمی با لیپوساکشن، افزایش سن و … حالت شل و افتاده ای پیدا کرده است و با کارهایی مانند ورزش کردن و … برطرف نمی شود، می توانند با جراحی پلاستیک بدن مشکل ظاهر شکم خود را رفع کنند.

  جراحی پلاستیک شکم در کلینیک

  ممکن است جراحی پلاستیک شکم در بیمارستان های تخصصی و یا در کلینیک های مجهز انجام شود. از آن جایی که این عمل تهاجمی است و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، در هر مکانی که قرار است این عمل انجام شود، وجود تجهیزات اتاق عمل از جمله تجهیزات احیا و یا دستگاه های کنترل علائم حیاتی و … ضروری است. اتاق جراحی بایستی اختصاصی بوده و محیط آن بعلاوه ی همه ی تجهیزات موجود در آن استریل باشند تا هیچ گونه عفونت و بیماری واگیرداری به بیمار سرایت نکند. کلینیک های معتبری که خدمات ابدومینوپلاستی را ارائه می دهند، مجوزهای لازم برای این عمل جراحی را دارا می باشند و موار گفته شده را رعایت می کنند. چنانچه قصد انجام عمل ابدومینوپلاستی در یک کلینیک تناسب اندام را دارید، بایستی مطمئن شوید که کلینیک مربوطه مجوز ها و تجهیزات لازم برای انجام عمل جراحی را داشته باشد.

  جراحی پلاستیک شکم چیست

  جراحی پلاستیک شکم

  هزینه جراحی پلاستیک شکم

  هزینه جراحی پلاستیک ناحیه ی شکم مانند سایر عمل های زیبایی ثابت و مشخص نیست و غالبا هم توسط بیمه های درمانی پوشش داده نمی شود. مشخص نبودن هزینه ی عمل به این دلیل است که متخصص جراحی پلاستیک بنا به وضعیت هر فرد و اهدافی که از جراحی مورد انتظار است، تکنیک ها و روش های گوناگونی را اجرا می کند و تقریبا هیچ دو عمل ابدومینوپلاستی کاملا شبیه به یکدیگر نخواهند بود.

  هنرمندان در کلینیک زیبایی

  هنرمندان در کلینیک زیبایی

  کلینیک های زیبایی و تعرفه ها در این عمل زیبایی

  به طور کلی مواردی نظیر دستمزد پزشک جراح، دستمزد پزشک بیهوشی، دستمزد تکنسین های اتاق عمل، هزینه ی مواد بیهوشی مورد استفاده، محل کلینیک یا بیمارستان، وسعت عمل و مدت زمان آن، تکنیک ها و روش های اجرا شده و همچنین هزینه انجام آزمایشات مورد نیاز و گن مخصوص برای بعد از عمل، جز مهمترین هزینه هایی هستند که بایستی برای این عمل پرداخته شوند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.