با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی چاقی پایین تنه
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 336 بازدید

  جراحی چاقی پایین تنه

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانطور که میدانید امروزه اهمیت به زیبایی و داشتن هیکلی زیبا در بین خانم ها بسیار رواج پیدا کرده است. شاید باورش سخت باشد اما افراد زیادی در جامعه حضور دارند که همواره طبق مد پیش می روند و حتی بر این باورند که باید هیکل خود را مطابق با مد هر ساله پیش ببرند. از همین رو در طی چند سال گذشته جراحی چاقی پایین تنه در بین زنان افزایش پیدا کرده است و همواره به دنبال راهی هستند تا آن را بدست آورند.

  جراحی چاقی

  اما سوالی که ذهن بسیاری از خانم ها را برای رفتن به سراغ این جراحی به خد مشغول می کند این است که جراحی چاقی پایین تنها چگونه انجام می شود؟ آیا هزینه انجام آن با بودجه آنها سازگاری دارد و آنها میتوانند این عمل را انجام دهند؟ از همین رو در این مقاله برای پاسخ دادن به این سوال در نظر داریم تا در رابطه با جراحی چاقی پایین تنه و همچنین هزینه های مربوط به آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  جراحی چاقی پایین تنه

  جراحی چاقی پایین تنه امروزه یکی از پرطرفدارترین جراحی هایی است که افراد انجام می دهند و به روش های بسیار زیادی نیز صورت میگیرد. در واقع امروزه برای جراحی چاقی پایین تنه از پروتز باسن، تزریق چربی و همچنین انواع لیفت استفاده می کنند. دقت داشته باشید که استفاده از این روش ها به پزشک شما بستگی دارد.

  اگر بخواهیم از نحوه انجام جراحی چاقی پایین تنه برای شما بگوییم، باید بدانید که در پروتزگذاری باسن پزشک شکافی را در ناحیه قسمت زیرین باسن ایجاد کرده و سپس پروتز را به ناحیه زیرین و یا بالایی ماهیچه سرینی انتقال می دهد و با اینکار جای هیچگونه حرکتی را برای پروتز باقی نمیگذارد. در رابطه با تزریق چربی نیز باید بگوییم که پزشکان این چربی ها را از ناحیه شکم و قسمت بیرونی ران با استفاده از وسایل مخصوص میگیرند و در ناحیه باسن تزریق می کنند.

  جراحی چاقی پایین تنه

  جراحی چاقی پایین تنه

  هزینه جراحی چاقی پایین تنه

  در رابطه با هزینه جراحی چاقی پایین تنه باید بگوییم که عوامل زیادی در آن دخیل هستند از جمله آن مهارت پزشک، تخصص و تجربه او و همچنین آشنایی به جدیدترین متدهای جراحی چاقی پایین تنه می باشد. از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه عمل چاقی پایین تنه میتوان به انتخاب روش انجام جراحی اشاره کرد.

  علاوه بر تمامی موارد گفته شده نباید از موقعیت جغرافیایی که کلینیک در آن قرار گرفته غافل شوید هر چه موقعیت آن بالاتر باشد مطمئنا هزینه بیشتری بابت این عمل پرداخت خواهید کرد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.