با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی ابرو
  18 آگوست 2018 بدون نظر 310 بازدید

  جراحی کاشت مو در ناحیه ابروها چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  اما باید بدانید که در دنیای پیشرفته امروزی جراحی کاشت مو در ناحیه ابروها بهترین و مطمئن روشی است که پزشکان و متخصصان انجام آن را برای رفع ریزش مو توصیه می کنند. عمل کاشت موی ابرو امروزه توسط متخصصان کاشت مو به عنوان راه حل قطعی درمان ریزش موی ابرو شناخته می شود اما برای انجام آن آیا شرایط خاصی لازم است؟ در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با عمل کاشت موی ابرو توضیحاتی خدما شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  کاشت ابروها

  همانطور که می دانید ابرو به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های زیبایی صورت شناخته می شود و در صورتی که با مشکل مواجه شود معمولا مشکلات بسیار زیادی را برای افراد به وجود می آورد. این مشکلات هم میتواند روحی و هم جسمی باشد. از همین رو بسیاری از آنها پس از اینکه با مشکل ریزش ابرو مواجه می شوند بلافاصله به سراغ درمان می روند و از روش های مختلفی استفاده می کنند.

  کاشت ابرو آریاایران نوین

  کاشت ابرو آریاایران نوین

  جراحی کاشت مو در ناحیه ابروها

  همانطور که می دانید دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد که از جمله آنان می توان به کندن عصبی ابروها، کم کاری تیرویید، کم پشتی ژنتیکی، کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده اشاره کرد. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده است.

  روش های کاشت ابرو

  روش های زیادی را برای عمل کاشت موی ابرو پیش روی پزشکان و بیماران قرار داده است که با توجه به علت ریزش موی ابرو میتوانند از آن روش ها استفاده کنند. این روش ها که در نیمه اول قرن بیستم به دنیا معرفی شدند تحولی بزرگ در صنعت زیبایی به وجود آوردند به گونه ای که دیگر هیچ فردی از نداشتن ابرو احساس خجالت و زشتی نمی کند. برای اینکه بتوان از عمل کاشت موی ابرو را انجام داد.

  جراحی کاشت مو در ناحیه ابروها

  جراحی کاشت مو در ناحیه ابروها

  باید بدانید که فولیکول های موجود در پشت سر بهترین فولیکول ها برای انتقال و کاشت در ناحیه ی مورد نظر ابرو می باشد همچنین اگر از موهایی صاف و تا کمی حالت دار در ناحیه ی ابروها برخوردار هستید میتوان اطمینان داد که عمل موفقیت آمیزی خواهید داشت و به نتیجه دلخواه نیز خواهید رسید. از دیگر نکات مهم باید به محل قرارگیری ابروها اشاره کرد که در آقایان اصولا افقی و روی لبه استخوانی حدقه چشم می باشد و در خانم ها محل کاشت ابرو از لبه استخوانی فاصله گرفته و قوس می زند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.