با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های جلوگیری از پیری پوست
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 438 بازدید

  روش های جلوگیری از پیری پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  پیری پوست یکی از اولین نشانه ای است که افزایش سن را یادآوری میکند و باعث میشود زیبایی انسان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. اما علاوه بر این بسیاری از افراد این مشکل را در سنین جوانی مشاهده میکنند که همین باعث میشود مشکلات روحی قابل توجهی برایشان به وجود آید و نتوانند اعتماد به نفس خوبی داشته باشند به همین دلیل با مشاهده ی این مشکل باید در کمترین زمان ممکن به درمان آن پرداخت. درمان این مشکل در بسیاری از موارد قطعا کار راحتی نخواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میشود با استفاده از روش هایی که وجود دارد به جلوگیری از پیری پوست بپردازید چون این کار باعث میشود حتی در سنین پیری هم پوست زیبایی داشته باشید و کمتر لازم باشد از روش های تهاجمی برای رفع چین و چروک های پوست استفاده کنید.در این مطلب به این روش ها بیشتر خواهیم پرداخت.

   

  جلوگیری از پیری پوست با ورزش

  معمولا اکثر افراد تصور میکنند برای جلوگیری از پیری پوست باید فقط از ماسک های گیاهی استفاده کنند و به نوعی چیزی را بر روی صورتشان قرار دهند اما باید توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع روش های دیگری که وجود دارند تاثیر گذار تر خواهند بود. ورزش یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای جلوگیری از پیر شدن پوست به آن بپردازید. ورزش کردن باعث میشود تا بسیاری از سموم بدن از طریق تعریق دفع شود و به همین دلیل زیبایی پوست افزایش پیدا میکند علاوه بر این با انجام ورزش خونرسانی نیز در پوست افزایش پیدا میکند و کلاژن بیشتری ترشح میشود.

   

  تغذیه ی مناسب برای جلوگیری از پیری پوست

  توجه به تغذیه یکی از راحت ترین راه حل هایی است که میتوانید برای جلوگیری از پیری پوست انجام دهید. استفاده از تغذیه ی مناسب باعث میشود تا ویتامین های لازم در اختیار بدن قرار بگیرد و پوست بتواند خاصیت ارتجاعی خود را حفظ کند. بهتر است بدانید یکی از دلایل اصلی پیری زودرس پوست سوء تغذیه و کمبود ویتامین های مختلف است که برای جلوگیری از آن باید به غذاهایی که استفاده میکنید توجه کافی داشته باشید.

  جلوگیری از پیری پوست

  جلوگیری از پیری پوست

  استفاده از لیزر برای جلوگیری از پیری پوست

  برای جلوگیری از پیری پوست میتوانید از لیزر درمانی هم استفاده کنید. استفاده از لیزر باعث میشود تا چین و چروک های سطحی پوست از بین برود و دیرتر پوستتان پیر شود. استفاده از این روش هزینه ی زیادی ندارد و علاوه بر این بدون هیچگونه عارضه میتوانید به نتیجه برسید. امروزه بسیاری از متخصصان استفاده از این روش را برای جلوگیری از پیری پوست پیشنهاد میکنند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.