با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیفتینگ صورت و بدن
  30 جولای 2018 بدون نظر 647 بازدید

  معجزه جوانسازی با روش لیفتینگ صورت با نخ

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در صنعت زیبایی از روش های مختلفی برای رفع افتادگی و آویزان شدن پوست صورت استفاده می گردد که بر اثر استفاده از این روش ها کشیدگی و لیفت مناسبی در پوست صورت ایجاد می شود و پوست حالت صاف بودن و جوان بودن خود را باز می یابد که یکی از این روش های لیفتینگ روش لیفت با نخ می باشد اما   معجزه جوانسازی با روش لیفتینگ صورت با نخ چگونه صورت می گیرد.

  لیفتینگ صورت

  لیفتینگ صورت به انواع روش هایی گفته می شود که با به کارگیری آنها در پوست صورت حالت چروکیدگی و افتادگی پوست اصلاح می شود و با کشیده شدن پوست و رفع چروک آن پوست حالت صاف و یکدست و جوانی به خود خواهد گرفت.

  لیفت با نخ

  در روش لیفت با نخ با هدف رفع چروک ایجاد شده در پوست صورت از نخ های جذبی برای لیفت و کشیدن پوست استفاده می گردد ، این نخ ها با ایجاد برش های کوچکی در خط رویش موی پیشانی و کنار گوش زیر پوست قرار داده می شوند و این نخ ها به دلیل اینکه سطح ناهموار و دندانه های خار مانندی دارند در پوست قلاب می شوند.

  لیفتینگ پوست با نخ

  لیفتینگ پوست با نخ

  سپس جراح با کشیدن پوست توسط این نخ ها چروک پوست را از بین می برد و بعد از لیفت مناسب نخ ها در جای برش ها به پوست قلاب می شوند و در جای خود تثبیت می گردند و پس از گذشت  چند هفته از لیفت پوست شروع به جذب شدن توسط پوست می نمایند و به دلیل خاصیت کلاژن سازی پوست در اطراف خود موجب افزایش تولید کلاژن در پوست صورت می شوند و به همین دلیل لیفت و کشیدگی پوست تا چند ماه بعد از کار گذاشتن نخ ها در پوست صورت ادامه خواهد داشت.

  در جراحی لیفتینگ صورت با نخ جراح این عمل را با بی حسی موضعی انجام می دهد و نخ های کار گذاشته در زیر پوست مانند چتری در زیر پوست باز می شوند و با ساختار نگهدارنده خود اجزای صورت را که دچار افتادگی شده اند به نحو مناسبی بالا خواهند کشید.

  لیفتینگ صورت با نخ به دوره نقاهت نیاز ندارد و بیمار می تواند پس از لیفتینگ به کارهای عادی خود مشغول شود ، در این روش به دلیل کشیدن پوست با نخ پوست صورت به نحو مناسبی بالا کشیده می شود و نواحی شل و افتاده آن سفت و در جای خود تثبیت می گردند و از این طریق صورت بیمار تا چندین سال جوانسازی می شود.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.