با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوانسازی پوست با روشPRP
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 254 بازدید

  جوانسازی پوست با پی ار پی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  یکی از درمان های تخصصی پوست در مواقع بروز مشکلاتی مانند چین و چروک، لک های پوستی ، تیرگی دور چشم ها ، اسکار و جای جوش در آن درمان پی آر پی می باشد که باید دید جوانسازی پوست با پی آر پی چطور انجام می شود.

  جوانسازی پوست با پی آر پی

  در هنگامی که مشکلاتی مانند چین و چروک یا جای زخم و اسکار بر روی پوست ایجاد می گردد متخصصین پوست یکی از درمان هایی که جهت رفع این مشکلات و جوانسازی پوست انجام می دهند تزریق پی آرپی می باشد که این تزریق تحت بی حسی انجام می گیرد و در آن پلاسمای غنی از شده از پلاکت که از خون خود بیمار گرفته می شود به پوست صورت طی چند مرحله تزریق خواهد شد.

  چگونگی جوانسازی پوست با پی آر پی

  با درمان تزریقی پی آر پی که همان پلاسمای غنی شده از پلاکت می باشد و از خون خود بیمار گرفته می شود و پس از انجام مراحل آزمایشگاهی و جداسازی سلول های بنیادی و فاکتورهای اصلی جوانسازی پوست دوباره به پوست تزریق می گردد کلاژن سازی در پوست افزایش پیدا خواهد کرد و از این طریق پوست عمل لیفت خواهد شد و حجم چربی آن افزایش پیدا می نماید و مشکلات آن رفع خواهد شد .

  جلسات جوانسازی پوست با پی آر پی

  جهت جوانسازی پوست و تزریق مناسب از پی آر پی به ۲ تا ۳ جلسه درمان نیاز می باشد که ای جلسات باید در فواصل زمانی یک ماهه انجام شوند تا نتیجه مطلوبی از درمان برای بیمار ایجاد گردد.

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی به تعداد جلسات درمانی، وسعت ناحیه تحت درمان، تعداد کیت های مصرفی در هر جلسه، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های تخصصی پوست بستگی خواهد داشت.

  جوانسازی پوست با پی آر پی

  جوانسازی پوست با پی ار پی

  عوارض جوانسازی پوست با پی آر پی

  در روش جوانسازی پی آرپی به دلیل استفاده از پلاکت خون خود بیمار و عدم وارد کردن مواد خارجی به آن بدن دچار هیچ عارضه خاصی نخواهد شد و تنها ممکن است بیمار در محل تزریق پی آر پی احساس سوزش و درد داشته باشد که این وضعیت بسیار سریع بهبود خواهد یافت.
  در درمان پی آر پی به دلیل تاثیر مستقیم پلاسما بر تحریک فیبروبلاست های پوست و تولید کلاژن و الاستین بیشتر اثرات حاصل از درمان بعد از گذشت چند هفته به خوبی بر روی پوست نمودار خواهد بود و در این روش به دلیل وجود گلبول های سفید در پلاسما خطر بروز عفونت و حساسیت بعد از تزریق بیمار را تهدید نخواهد کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.