با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کرایوتراپی برای زیباسازی
  28 جولای 2018 بدون نظر 876 بازدید

  از جوانسازی پوست با یخ تا روش جدید کرایوتراپی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 2.8]

  داشتن پوستی صاف و  یکدست و عاری از لک و هر گونه چروک آرزوی هر کسی مخصوصا خانم ها می باشد و نگه داشتن پوست در حالت شادابی و طراوت کار سخت و مستمری می باشد که به مراقبت و نگه داری نیاز خواهد داشت یکی از روش های سفت کردن پوست و جلوگیری از آن استفاده از یخ و روش جدید کرایوتراپی می باشد اما  از جوانسازی پوست با یخ تا روش جدید کرایوتراپی چه تاثیری بر پوست دارند.

  جوانسازی پوست با یخ

  افرادی که به جوانی و شادابی پوست خود اهمیت می دهند و تمایل دارند پیری در پوست خود را به تاخیر بیندازند می توانند با استفاده از یخ به طور روزانه پوست خود را لیفت و جوانسازی کنند،

  استفاده از یخ یک روش طبیعی برای سفت نگه داشتن پوست و جلوگیری از شل شدگی پوست می باشد که در این روش یخ باید به طور غیر مستقیم روی پوست قرار داده شود زیرا قرار دادن مستقیم یخ باعث خونریزی در مویرگ های پوست می گردد .

  در این روش با قرار دادن یخ در پارچه یا نایلون و حرکات دورانی یخ روی پوست صورت می توان پوست را لیفت نمود زیرا یخ باعث افزایش جریان خود در پوست می شود و از بروز علائم پیری و چروک در پوست جلوگیری می نماید .

  ماساژ هفتگی پوست با یخ در پوست درخشش خاصی ایجاد خواهد کرد و ماساژ پوست با یخ برای افرادی که دچار آفتاب سوختگی شده اند بسیار مفید خواهد بود.

  جوانسازی پوست با یخ

  جوانسازی پوست با یخ

  کرایوتراپی

  در روش کرایوتراپی یا همان سرما دهی جهت جوانسازی پوست کل صورت یا بخشی از آن در معرض سرما قرار داده می شود و از این طریق سوخت و ساز سلولی کاهش داده می شود و عروق پوست منقبض می گردند و سلول های پوستی عمر بیشتری پیدا خواهند کرد.

  با منقبض شدن سلول ها نشانه های پیری پوست مانند چین و چروک و افتادگی آن کاهش پیدا خواهد کرد،  در این روش با تمرکز سرمای انجماد بر روی پوست عصب پوست که دچار پیری شده اند منقبض می شوند .

  کرایوتراپی چیست

  کرایوتراپی چیست

  در نتیجه پوست لیفت و جمع می گردد ، از روش کرایوتراپی علاوه بر جوانسازی پوست در کاهش درد عضلانی بدن و کاهش وزن از طریق انجماد سلول های چربی و تخریب آنها استفاده می شود.

  استفاده از یخ برای جوانسازی پوست روشی می باشد که از گذشته تابحال بین مردم متداول بوده است و استفاده از یخ به جز جوانسازی و لیفت پوست در کاهش آکنه و جوش در پوست نیز تاثیر دارد و ماساژدرمانی پوست با یخ پف زیر چشم را نیز از بین خواهد برد و ورم آنها را کاهش خواهد داد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.