با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوانسازی پوست با گیاهان
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 314 بازدید

  جوانسازی پوست گیاهی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  امروزه به دلیل استفاده افراد از شامپوها و صابون های شیمیایی و استفاده از لوازم آرایشی و تغییرات هورمونی سن شروع مشکلات پوستی مانند چین و چروک و افتادگی پوست بسیار پایین خواهد بود و همین امر باعث گردیده است تا افرادی که به زیبایی پوست و موی خود اهمیت می دهند مراقبت های لازم را از سنین پایین آغاز کنند و در اولین گام از مواد طبیعی و گیاهی جهت حفظ سلامت پوست خود بهره بگیرند اما جوانسازی پوست گیاهی چطور انجام میشود.

  جوانسازی پوست گیاهی

  گر چه برای رسیدن به پوستی زیبا و یکدست استفاده از مواد طبیعی و گیاهی به نطر راهی آسان و بی ضرر می رسد اما استفاده از این ماسک ها به دانش و تجربه خاصی نیاز دارد و افرادی که قصد استفاده از گیاهان طبیعی و تهیه ماسک پوست از این مواد را دارند باید از خواص و تاثیر این مواد بر انواع پوست اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

  جوانسازی پوست با بخور گیاهی

  در طب سنتی جهت جوانسازی پوست با انواع گیاهان به افرادی که به دنبال جوانسازی پوست خود هستند بخورهای گیاهی دو تا سه بار در هفته توصیه می گردد تا با استفاده از این نوع بخورها پوست پاکسازی گردد و با آبرسانی مناسب از خشکی پوست جلوگیری شود.

  جوانسازی پوست با ماسک گیاهی

  استفاده از روغن کرچک، عصاره گیاه میخک، گیاه اسطوخودس، عصاره گل سرخ، گیاه چای و مریم گلی و تهیه عصاره از این گیاهان بهترین لایه برداری برای انواع پوست خواهد بود و با استفاده از جوشانده برخی از این گیاهان مانند مریم گلی، آویشن و مرزنگوش و تهیه محلول از این گیاهان می توان منافذ باز پوست را درمان نمود.

  جوانسازی پوست با لایه بردار گیاهی

  تهیه لایه برداری هایی با پایه گیاهی مانند گیاه میخک که برخی از شرکت های سازنده کرم های لایه بردار نیز این ادعا را دارند که از عصاره و اسانس این گیاه در کرم های خود استفاده می نمایند می تواند بهترین لایه برداری گیاهی برای پوست باشد .
  با شناخت خواص بسیاری از گیاهان بومی ایران و کسب اطلاع از کاربرد آنها در صنعت زیباسازی پوست می توان آنها را پس از تهیه در منزل به عنوان بهترین و ارزان ترین روش لایه برداری پوست مورد استفاده هفتگی قرار داد و به پاکسازی پوست و سلول های مرده تجمع یافته در پوست با این مواد پرداخت تا روند ایجاد چین و چروک و شل شدگی پوست را به تاخیر انداخت.

  جوانسازی پوست گیاهی

  جوانسازی پوست گیاهی

  گر چه استفاده از کرم ها و لوسیون های شیمیایی و آماده تولیدی شرکت های مختلف برای هر فردی به نسبت آماده کردن و تهیه جوشانده و ماسک پوست گیاهی بسیار آسانتر و راحت تر خواهد بود اما اثرات درمانی با این مواد گیاهی به مراتب بیشتر و کم زیان تر از کرم های شیمیایی خواهد بود اما افرادی که قصد استفاده از روش های گیاهی جهت جوانسازی پوست خود را دارند در مورد استفاده از این مواد سئوالات زیادی دارند و در پی این مسئله هستند که مزایا و معایب جوانسازی پوست گیاهی چیست.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.