با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوش بعد از کاشت مو
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 584 بازدید

  جوش بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید از دست دادن مو یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد در واقع وقتی افراد با این مسئله روبرو می شوند تمام تلاش خود را به کار می برند تا با استفاده از روش های مختلف این مشکل را برطرف نمایند. همانطور که میدانید با توجه به پیشرفت هایی ک حاصل شده کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید از آن برای رفع این مشکل استفاده کنید. اما استفاده از این روش همواره عوارض و در نتیجه سوالاتی را برای بیماران ایجاد می کند از جمله این سوالات میتوان به این مسئله اشاره کرد که اکثر بیماران این سوال را مطرح می کنند که جوش بعد از کاشت مو چه زمانی اتفاق می افتد؟ باید بگوییم که این سوال بسیاری از افراد است از همین رو در نظر داریم تا به صورت جامعه توضیحاتی در رابطه با آن خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  کاشت مو

  همانطور که گفته شد امروزه روش های زیادی برای برطرف کردن طاسی سر وجود دارد اما یکی از موثرترین آنها کاشت مو می باشد. شاید در گذشته کاشت مو عملی بسیار سخت و پر هزینه بود اما امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی هر کاری را آسان کرده است.

  باید بدانید که امروزه روش های زیادی برای کاشت مو به دنیا معرفی شده که پس از مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو و با توجه به بررسی هایی که او انجام می دهد روش متناسب انتخاب شده و سپس عمل انجام می شود. کاشت مو به نکات زیادی بستگی دارد از جمله اینکه شرایط پوست و ناحیه گیرنده مو چگونه است، اینکه بیمار حداقل باید بیشتر از ۳۰ سال سن داشته باشد، و اینکه از بانک موی قوی و ضخیمی نیز برخوردار باشد. اما همانطور که میدانید این احتمال وجود دارد که افراد دچار جوش بعد از کاشت مو شوند اما چه زمانی این اتفاق رخ می دهد؟

  جوش بعد از کاشت مو

  جوش بعد از کاشت مو

  جوش بعد از کاشت مو

  دقت داشته باشید در صورتی که بعد از کاشت مو مراقبت های لازم را انجام دهید دچار جوش بعد از کاشت مو نخواهید شد اما زمانی جوش بعد از کاشت مو رخ می دهد که محل گیرنده مو تمیز نشده و کاملا خوب شسته نشده باشد. همچنین اگر ناحیه ی کاشت مو دچار شوره و حتی پوسته و چربی های اضافی شود این احتمال وجود دارد که بیمار دچار جوش بعد از کاشت مو شود که درمان آن نیز بسیار دشوار بوده و به موهای کاشته شده نیز آسیب میرساند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.