با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوش صورت آقایان
  12 نوامبر 2018 بدون نظر 299 بازدید

  جوش صورت آقایان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  بسیاری از مردم تصور می کنند جوش زدن پوست فقط در نوجوانان و جوانان صورت می گیرد اما برخلاف نظر آنها افراد میانسال و مردان نیز ممکن است به جوش پوستی دچار شوند که بروز این جوش ها در هر سنی عصبی کننده خواهد بود و بسیاری از مردان بعد از دوران بلوغ خود نیز ممکن است به جوش و آکنه و دردسرهای آن دچار شوند اما درمان جوش صورت آقایان چگونه ممکن می شود.

  جوش صورت آقایان

  برخی از مردان گر چه در دوران بلوغ خود جوش پوستی را تجربه نکرده باشند یا تجربه ناخوشایندی از این عارضه داشته باشند باز ممکن است در میان سالی ایجاد این جوش ها بر روی نواحی صورت، بازو و کمر برای آنها پیش بیاید و معمولا پروسه درمانی آنها در برخی از مردان به دلایل مختلف زمان بر خواهد بود اما به هر حال قابل درمان می باشد.

  علت جوش صورت در مردان

  بروز جوش صورت مسئله ای نمی باشد که به رعایت بهداشت فردی مربوط باشد بلکه بروز آن به دلیل تجمع چربی زیر پوست، استرس و فشار روحی، نوع تغذیه و استفاده از غذاهای پرچرب ، پر ادویه و شیرین ، افزایش سطح هورمون آستروئید، تغییرات هورمونی و جنسی و محیط کاری در مردان موجب می گردد تا در این سن آنها به جوش های صورت مبتلا شوند.

  جوش صورت آقایان چطور است

  جوش صورت آقایان چطور است

  درمان جوش صورت مردان

  – مردانی که دچار جوش صورت می شوند باید در موقع اصلاح مواظب این جوش ها باشند و باعث ترکیدن آنها نشوند زیرا باز شدن جوش ها باعث افزایش چربی، تحریک پوست و افزایش سرعت رشد آنها می شود.
  – مردانی که پوست چرب دارند بسیار مستعد بروز جوش پوستی هستند بنابراین با شستشوی روزانه پوست با صابون ملایم می توان از بروز آکنه جلوگیری کرد.
  – جهت درمان جوش پوستی روش های درمانی و دارویی زیادی وجود دارد که با معاینه پوست توسط متخصص و با توجه به نوع جوش ها تجویز می شوند.
  – جوش بدن مردان با شوینده های حاوی بنزول پروکساید به خوبی رفع می شوند.
  – طول درمان جوش های پوستی در هر فردی به نوع جوش ها و جوابدهی بدن به درمان بستگی دارد و نباید درمان نیمه کاره رها شود.
  – در بسیاری از مردان پس از ایجاد جوش در صورت و بدن شستشوی روزانه پوست با صابون های قلیایی و غیر چرب ، کاهش استرس های عصبی، کاهش مصرف غذاهای چرب و ادویه دار و فعالیت های جسمی مناسب تا حد مطلوبی به رفع این جوش ها کمک کرده است.
  – مصرف خودسرانه داروهای اسیدی و ترکیبی توسط مردان پس از ایجاد جوش به توصیه خانواده و دوستان نه تنها تاثیر مناسبی بر رفع جوش ها نخواهد داشت بلکه می تواند صدمات جبران ناپذیری را بر روی پوست ایجاد نماید.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.