با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جای جوش پیشانی
  13 نوامبر 2018 بدون نظر 333 بازدید

  جوش پیشانی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  جوش ها مزاحم هایی هستند که ممکن است در هر نقطه از صورت به طور ناگهانی ظاهر شوند و به دلیل تاثیر منفی در زیبایی چهره رفع آنها به دغدغه افراد تبدیل خواهد شد و هر فردی به در پی ایجاد جوش در صورت خود به دنبال روشی با تاثیر گذاری سریع جهت رفع آنها خواهد بود و یکی از نقاط صورت که ممکن است به دلایل مختلف به جوش دچار شود پیشانی می باشد و باید ببینیم جوش پیشانی چطور برطرف می شود؟

  جوش پیشانی

  پیشانی که به دلیل وسعتی که در صورت دارد هنگام جوش زدن در تغییر زیبایی و ناخوشایندی چهره تاثیر زیادی خواهد داشت و پیشانی به دلیل سرایت چربی پوست سر و موها معمولا بیشتر از سایر نقاط صورت دچار چرب شدن و مسدود شدن منافذ پوست می شود و بروز جوش در این ناحیه بسیار اتفاق خواهد افتاد.

  استرس، تغییرات هورمونی، ترشح چربی ، انتقال چربی پوست سر و موها به پیشانی، استفاده از انواع ژل ها و حالت دهنده های که ممکن است به پیشانی نیز منتقل شوند، مصرف برخی از داروها و استفاده از لوازم آرایشی موجب می گردد تا چربی و سلول های مرده پوست بر روی منافذ پوست تجمع پیدا کنند و با رشد باکتری ها جوش ها ریز و درشت در پیشانی ایجاد می گردد .

  جوش در پیشانی

  جوش در پیشانی

  برطرف کردن جوش پیشانی

  – بهترین روش برطرف کردن جوش های غیر عفونی قرار دادن یخ در پارچه و ماساژ و کمپرس جوش با یخ می باشد که از این طریق التهاب جوش کاهش پیدا می کند و با منقبض شدن غدد چربی پوست چربی اضافه تولید نخواهد کرد و جوش خشک و برطرف خواهد شد.
  – استفاده از بخور بابونه و رز ماری جهت رفع جوش ها موجب می شود منافذ پوستی باز شوند و مواد زائد پوست مانند جوش و چربی از بین برده شوند.
  – قرار دادن آب لیموی ترش تازه بر روی جوش ها به کمک پنبه به حالت ضربه ای به عنوان یک میکروب کش قوی ارگانیسم میکروبی دخیل در ایجاد جوش را از بین خواهد برد و باعث جمع شدن و خشک شدن جوش خواهد شد.
  – تهیه خمیر از جوش شیرین و چند قطره روغن زیتون و قرار دادن به مدت ۲۰ دقیقه بر روی جوش های پیشانی باعث لایه برداری پوست پیشانی و تخلیه ی چربی و سلول های مرده و جوش ها از روی پیشانی خواهد شد.
  – قرار دادن ژل آلوئه ورای تازه بر روی جوش این ناحیه تا چند روز به دلیل خاصیت ضد باکتریایی این ژل جوش ها را تضعیف و از چرکی شدن آنها جلوگیری خواهد کرد و به مرور باعث رفع آنها خواهد شد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  برچسب ها
  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.