با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  خطرات کاشت مو
  11 آگوست 2018 بدون نظر 340 بازدید

  خطرات کاشت مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 4.5]

  وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند بدون اینکه علت ریزش موی خود را بدانند به سراغ درمان می روند و تقریبا به تمامی کلینیک ها و پزشکان زیبایی مراجعه کرده و به دنبال راه حلی مناسب می گردند. یکی از بهترین راه های درمان برای مواجه با ریزش مو، کاشت مو می باشد.اما خطرات کاشت مو چیست؟

  باید بدانید که امروزه جراحی کاشت مو همچنان زندگی افراد زیادی را تغییر می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا یک بار دیگر جوانی و شادابی خود گذشته خود را به دست آورند. تمامی این افراد که در گذشته موهای خود را از دست داده بودند، حال می‌توانند با استفاده از عمل کاشت مو، روند از دست رفتن موهای خود را کاملاً برعکس کنند. اما همواره نگرانی هایی از بابت خطرات کاشت مو وجود دارد از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با خطرات کاشت مو برای شما توضیحاتی ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  خطرات کاشت مو چیست

  خطرات کاشت مو

  همانطور که گفته شد کاشت مو نیز خطرات و عوارضی را نیز با خود به همراه دارد که نیاز است قبل از مراجعه به پزشک برای انجام کاشت مو با آنها آشنا شوید برخی از خطرات کاشت مو عبارتند از:

  سکسه: شاید یکی از عجیب ترین اتفاقاتی که بعد از کاشت مو بوجود می آید سکسکه میباشد. ولی معمولا افرادی که کاشت مو انجام می دهند چند ساعت تا چند روز بعد از عمل دچار سکسکه می شوند. حتی این امکان وجود دارد که بیشتر از دو الی سه روز این مشکل همراه بیماران باشد.

  معمولا بیماران پس از مواجه با این مشکل با پزشک تماس گرفته تا دارویی جهت رفع سکسکه برای او تجویز شود باید بدانید که دلیل بروز سکسکه بعد از کاشت مو دوز بالای دارو در روش های سنتی و رايج می باشد.

  ریزش موهای کاشته شده

  ریزش موهای کاشته شده

  خونریزی: یکی از بدترین خطرات کاشت مو خونریزی می باشد. معمولا وقتی پزشکان از برخی روش های متفاوت کاشت مو استفاده می کنند روی سر بیمار یک پانسمان قرار می دهند تا فشار بسیار مختصری بر روی ناحیه مورد نظر وارد شود.

  عملا پزشکان با این کار باعث ایجاد خونریزی بسیار کوچک بر روی سر می شوند  گر این خونریزی اتفاق بیفتد، معمولاً با گذاشتن یک گاز استریل و فشار دادن آرام آن بر روی سر به مدت چند دقیقه، می‌توان خونریزی را متوقف کرد. اگر خونریزی با چند بار فشار دادن مختصر بر روی پوست سر متوقف نمی‌شود، با پزشک خود تماس بگیرید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.