با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دانلود عکس ژنیکوماستی
  15 اکتبر 2018 بدون نظر 561 بازدید

  دانلود عکس ژنیکوماستی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  عمل های زیبایی با هدف ایجاد تغییرات مطلوب و زیباسازی در ظاهر در افراد مختلف انجام می شوند و از آنجا که مشاهده ی عکس قبل و بعد از عمل زیبایی به طور موثرتر و کامل تری تغییرات اعمال شده را نشان می دهد ، لذا فرد با دانلود عکس از سایت های مختلف ، می تواند میزان مهارت پزشک جراح و تغییرات انجام شده را در عمل زیبایی مورد نظر خود به خوبی مشاهده نماید ، در همین راستا در این مقاله ، دانلود عکس ژنیکوماستی به عنوان یکی از عمل های زیبایی مردان ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عارضه ی ژنیکوماستی

  برخی مردان سینه های برجسته و زنانه دارند ، به طوری که حتی از زیر لباس آنها این مسئله به خوبی معلوم است ، در برخی افراد این عارضه سبب منزوی شدن و احساس خجالت فرد می شود ، این عارضه که به دلیل رشد غدد درون ریز بافت سینه و یا انباشت چربی رخ می دهد ، ژنیکوماستی نام دارد که در مورد تجمع چربی ، این عارضه ، ژنیکوماستی کاذب نامیده می شود اما عارضه ی خطرناکی نبوده و قابل درمان می باشد .

  درمان ژنیکوماستی

  در برخی افراد نظیر نوزادان و پسران بلوغ رسیده پس از مدتی ( ۱ الی ۳ سال ) این عارضه خود به خود درمان می شود اما در برخی افراد برطرف نشده و در صورت ناخوشایند بودن آن برای فرد می توان به پزشک متخصص جهت درمان موثر مراجعه کرد .
  درمان های دارویی نظیر ؛ تاموکسیفن ۱۰ الی ۲۰ میلی گرمی به مدت چند سال تجویز می گردد ، در مورد ژنیکوماستی خفیف موثرتر واقع خواهد شد ، ژنیکوماستی کاذب را می توان با عمل لیپوماتیک چربی ها زیر پوست سینه به کمک چند برش کوچک انجام داد اما در موارد ژنیکوماستی شدید که چند سال از آنها می گذرد ، روش جراحی و تخلیه بافت رشد کرده سینه ، روش بسیار موثری خواهد بود .

  عکس ژنیکوماستی

  عکس ژنیکوماستی

  عکس ژنیکوماستی

  عکس عارضه ی ژنیکوماستی به خوبی تفاوت سینه ی نرمال و سینه ی زنانه را در مردان نشان می دهد که با دانلود عکس های این عارضه و عکس های پس از درمان که معمولا در کنار هم قرار دارند و به زیر نویس قبل از درمان و بعد از درمان همراه هستند ، می توان تاثیر درمان های انجام شده در را در رفع موثر ژنیکوماستی مورد بررسی قرار داد .
  به منظور دانلود عکس ژنیکوماستی باید به سایت های معتبر پزشکی که عکس های واقعی و بدون روتوش را در سایت قرار می دهند ، مراجعه کرد ، مشاهده ی این نوع عکس ها به طور شفاف و واضح اثر درمان های اعمال شده را نمایان می سازد .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.