با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درباره کلینیک کاشت مو آریا ایران نوین

  کلینیک آریا ایران نوین

  کلینیک کاشت مو آریا ایران نوین از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را به صورت محدود آغاز نمود. مدیران این مجموعه در سال ۱۳۸۹ بر آن شدند تا با هدف ارتقای سطح دانش و فناوری پزشکی در این کلینیک آن را به یکی از مجهزترین و تکمیل ترین مراکز پزشکی خاورمیانه تبدیل نمایند.

  برای دستیابی به این مهم مدیریت و کارشناسان این مجموعه لیستی از برتیرین کلینیک های خاورمیانه و جهان تهیه شده و عملکرد هر یک از این مراکز از لحاط کمی و کیفی بررسی گشته است، تا در کمترین زمان بتوانیم نه تنها به استانداردهای جهانی دست پیدا نماییم بلکه قدمی فراتر از آنها را برداریم. نهایتاً پس از سال ها تجربه و کار با افراد مختلف مشکلات درمانی پیدا کردیم.

  کلینیک آریا ایران نوین با استفاده از به روز ترین روش های علم نوین با هدف افزایش کیفیت خود این خدمات زیر ارایه می کند؛ یکی از شاخصه های مهم ما مشاوره رایگان برای هر بیمار می باشد که هیچگونه هزینه ای در بر ندارد. پس از تصمیم نهایی شما آنگاه می توانید با پزشکان مجرب ما در این زمینه ملاقات داشته باشید.

  خدمات کلینیک کاشت مو آریا ایران نوین

  در کلینیک تخصصی آریا ایران نوین ، خدمات گسترده ای ارائه می شود. کاشت موی طبیعی ، جوانسازی پوست ، جراحی زیبایی ، پیکرتراشی ، لیزر موهای زائد ، تقویت مو از جمله خدمات اصلی این کلینیک می باشد.

  علاوه بر موارد ذکر شده ،کلینیک آریا ایران نوین در زمینه های کاشت و تقویت مو (موی سر یا موی ابرو یا مژه یا بدن) , انجام انواع عمل های زیبایی , خدمات مربوط به تناسب اندام و لاغری و خدمات مراقبت های پوستی فعالیت دارد.در ادامه به بررسی جزئیات انواع روش های گفته شده می پردازیم.

  کادر پزشکی کلینیک آریاایران نوین

  کادر پزشکی کلینیک آریاایران نوین

  کلینیک آریا ایران نوین در زمینه پیکرتراشی ، بادی جت و برنامه تغذیه و تغذیه و تناسب اندام و لیپوماتیک و لیپوساکشن هم فعالیت می کند.

  در بخش تقویت مو ، بهره بردن از روش های درمانی پی آر پی یا تقویت ابرو و ریزش ابرو یا تقویت موی سر یا درمان ریزش مو یا مراقبت از مو می باشد.

  برای جراحی زیبایی کلینیک آریا ایران نوین درمان های متعددی مثل انواع پروتز یا انواع جراحی زیبایی بدن یا ترمیم پوست یا جراحی و زیبایی صورت یا لیفت صورت است.

  در جهت جوانسازی پوست می توان درمان های تزریق بوتاکس ، تزریق چربی ، تزریق چربی ، تزریقات دستگاهی یا ماسک پوست را پیشنهاد داد.

  این کلینیک دارای کادر مجرب پزشکی و درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در کلینیک ایران نوین از بالاتربن امکانات بهداشتی و پزشکی استفاده می شود

  برای بخش لیزر موهای زائد روش های حذف موهای زائد به روش IPL، لیزر E-light،لیزر Nd-YagT،لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندیت ، لیزر موهای زائد با به روش لیزر دایو در کلینیک ارائه می شود.

  در زمینه کاشت موی طبیعی  در کلینیک آریا ایران نوین ، پیوند مو و ترمیم مو و کاشت ابرو و کاشت مژه و کاشت مو وجود دارد.

  کلینیک آریا ایران نوین از مدرن ترین روش های درمانی زیبایی روز دنیا و همچنین قدرتمندترین و بهترین دستگاه ها برای انجام عمل های زیبایی استفاده می کند.

  تضمین کار ما رضایت مشتریان محترم ۱۱ساله ی ما می باشد. هدف ما جلب رضایت شماست.

  به اشتراک بگذارید