با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درد بخیه کاشت مو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 949 بازدید

  درد بخیه در کاشت مو چقدر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در واقع افراد از درد بخیه در کاشت مو می هراسند در حالیکه امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده است بروز همچین مشکلی و دردی مقداری دور از ذهن می باشد. از همین رو توصیه می شود که در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم به برخی از ترس های بیماران از جمله درد بخیه در کاشت مو بپردازیم.

  معمولا افراد بر این عقیده هستند که تنها افزایش سن است که باعث بروز مشکلات ریزش مو و طاسی سر آن هم تنها در آقایان می شود. اما باید بدانید که افزایش سن می تواند یکی از دلایل بروز این مشکل باشید در حالیکه امروزه جوانان بسیاری را مشاهده می کنید که با مشکل ریزش مو و طاسی سر مواجه شده اند.

  کاشت موهای جلوی سر

  کاشت موهای جلوی سر

  کاشت مو

  ریزش مو امری اجتناب ناپذیر است. اما خبر خوب این است که در حال حاضر راه های بسیاری برای مقابله با مشکل  عقب رفتن خط رویش مو و طاسی وجود دارد که یکی از آنها جراحی کاشت مو است. کاشت مو امروزه یکی از بهترین و مهم ترین درمانی است که از آن برای درمان ریزش مو استفاده می کنند. باید بدانید که با توجه به اینکه پزشکان این روش را بهترین گزینه درمان می دانند اما همواره افرادی هستند که از انجام آن واهمه دارند و استفاده از سایر روش ها را ترجیح می دهند.

  درد بخیه در کاشت مو

  بخیه کاشت مو

  درد بخیه در کاشت مو

  اولین سوالی که ذهن بیمار را پس از مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو به خود جلب می کند این است که آیا کاشت مو با درد همراه است ؟ آیا درد بخیه در کاشت مو طاقت فرساست؟

  باید بدانید که فکر کردن به این مسئله خود عامل بروز درد می باشد در حالیکه برای انجام این روش پزشک متخصص با توجه به علل ریزش موهای شما روشی متناسب را انتخاب می کند تا بتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند همچنین امروزه، دیگر از روش های منسوخ شده کاشت مو استفاده نمی شود و روش هایی که مورد استفاده قرار میگیرند بخیه ای را همراه نداشته از همین رو افراد با درد بخیه در کاشت مو مواجه نمی شوند و این یک تصور غلطی است که از گذشته به جای مانده است. باید به شما اطمینان خاطر دهیم که پس از انجام کاشت مو درد زیادی متوجه حال شما نمی شود و تنها با مصرف استامیوفن می توانید آن را کنترل کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.