با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان بی تاثیر ریزش مو
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 278 بازدید

  درمان بی تاثیر ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  وقتی افراد با ریزش موهای خود مواجه می شوند گویی که تمام دنیا و آرزوهایشان را از آنها گرفته اید. اما باید بدانید که امروزه روش های درمانی بسیار زیادی وجود دارد. اما تاکنون دیده اید که افراد درمان بی تاثیر ریزش مو داشته باشند؟ باید بگوییم که در واقع وقتی افرااد به پزشکی نامعتبر مراجعه می کنند این امکان وجود دارد. همچنین برای درمان ریزش مو به خصوص با روش کاشت مو نیاز است که حتما بیماران بالای ۳۰ سال سن داشته باشند زیرا هنوز الگوی مناسبی برای ریزش موی آنها به وجود نیامده از همین رو بسیاری از روش های درمان بر روی آنها بی تاثیر خواهد بود.

  روش های درمان بی تاثیر ریزش مو

  اگر بخواهیم در رابطه با روش های درمان بی تاثیر ریزش مو صحبت کنیم باید بگوییم که این موضوع به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. اینکه شما بخواهید از کدام روش درمانی استفاده کنید میتواند نقش بسیار زیادی داشته باشد. به عنوان مثال شما از روش FIT کاشت مو برای درمان استفاده می کنید در صورتی که از بانک موی قوی و ضخیم بهره مند نیستید، مطمئنا شما نمیتوانید در این صورت انتظار نتیجه ای مطلوب را داشته باشید به همین دلیل اکثرا توصیه می شود که حتما با پزشک مورد نظر مشورت کنید.

  عملکرد پزشک در درمان بی تاثیر ریزش مو

  در رابطه با عملکرد پزشک باید بگوییم که این مسئله میتواند نقش بسیار زیادی در درمان بی تاثیر ریزش مو داشته باشد، زیرا وقتی شما به پزشکی که تخصص کافی در این زمینه ندارد مراجعه می کنید مطمئنا او به دلیل نداشتن آگاهی از جدیدترین متدهای روز دنیا و همچنین مهارت کافی باعث آسیب رساندن به فولیکول های موهای شما می شود. به عنوان مثال وقتی در حال انجام کاشت مو می باشد به دلیل عدم مهارت کافی میتواند به بانک موی افراد آسیب برساند و در نتیجه نه تنها کاشت مو رضایت بخش نبوده و پس از مدتی دوباره دچار ریزش مو شود بلکه دیگر نتواند از سایر روش های درمان استفاده کند.

  درمان بی تاثیر ریزش مو چیست

  درمان بی تاثیر ریزش مو چیست

  درمان بی تاثیر ریزش مو در مردان

  وقتی صحبت از درمان بی تاثیر ریزش مو در مردان می شود، ذهنمان به سمتی می رود که افراد هیچ نتیجه ای عمل خود نمی گیرند اما باید بدانید که اینگونه نیست. در واقع افراد نتیجه ی خوبی برای مدتی کوتاه دریافت می کنند اما نکته ای که وجود دارد این است که همواره عوارضی از جمله جای اسکار، زخم و… با آنها همراه است. همچنین ممکن است پس از مدتی موهای کاشته شده نیز دچار ریزش شود و مشکلات را دوبرابر کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.