با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان تیرگی پوست کمر
  4 نوامبر 2018 بدون نظر 5088 بازدید

  درمان تیرگی پوست کمر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 13 میانگین: 1.8]

  پوست صورت و بدن در اثر عوامل مختلفی چون ؛ نور آفتاب ،کشش حاصل از بارداری ، کک و مک ها ، خشک شدن بیش از حد پوست ، آلرژی ، آسیب های مکانیکی ( پوشیدن لباس های تنگ ) و … دچار تیرگی می گردد که ظاهر ناخوشایندی در ایجاد می کند ، در همین راستا در این مقاله ، درمان تیرگی پوست کمر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت تیرگی پوست کمر

  از آنجا که پوست کمر از جمله قسمت های بدن است که به جز هنگام ساحل و استخر رفتن در معرض آفتاب قرار ندارد ، لذا ممکن است تیرگی پوست کمر در اثر عواملی نظیر ؛ واکنش آلرژیک ، آسیب مکانیکی ،درماتیت تحریکی ، عفونت های پوستی ، خشکی پوست و … ایجاد گردد که جهت درمان تیرگی پوست این ناحیه باید به موقع اقدام کرد .

  درمان تیرگی پوست کمر با روش های خانگی

  استفاده از ماسک های طبیعی تهیه شده از میوه ها و گیاهان دارویی به شکل مطلوبی می تواند تیرگی پوست کمر را در مواردی که علت تیرگی ، نور آفتاب می باشد ، درمان نماید ، در این شیوه ، به کمک خاصیت لایه برداری مواد طبیعی ، میوه ها و یا گیاهان می توان لایه ی تیره شده را از روی پوست برداشت و پوست را شفاف و روشن نمود .

  درمان تیرگی پوست کمر چیست

  درمان تیرگی پوست کمر چیست

  درمان تیرگی پوست کمر با روش های پزشکی

  از آنجا که عوامل مختلفی موجب تیرگی پوست کمر می گردد ، لذا در صورتی که آفتاب علت تیرگی این ناحیه نیست ، جهت رفع موثر تیرگی پوست ، تشخیص علت تیرگی و درمان عامل ایجاد کننده ی تیرگی باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد .
  پزشک متخصص با معاینه و بررسی پوست ، با تشخیص عامل تیرگی ، به تجویز درمان موثر اقدام خواهد کرد که در نهایت نیز به کمک کرم های روشن کننده و لایه بردار ، به رفع تیرگی پوست کمر اقدام خواهد شد .
  درمان هر یک از عوامل ایجاد کننده ی تیرگی کمر ، به داروها و اقدامات دارویی خاصی نیاز می باشد که پزشک پس از تشخیص علت ، درمان مفید را تجویز خواهد کرد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.