با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان جوش بعد از لیزر
  17 نوامبر 2018 بدون نظر 3892 بازدید

  درمان جوش بعد از لیزر چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 8 میانگین: 2.1]

  موهای زائد مشکلاتی هستند که امروزه به دلایل مختلفی چون تغییرات هورمونی، مشکلات تیروئیدی، تغذیه و سوابق ژنتیکی برای برخی از افراد در صورت و بدن آنها ایجاد می شوند و به دلیل زمخت بودن و سرعت بالای رشد بسیار آزار دهنده خواهند بود و رفع آنها با روش های معمولی اصلا امکان پذیر نمی باشد اما تکنولوژی لیزر درمانی تاثیری مفید بر روی این موها دارد و درصد بالایی از آنها را به طور دائمی از بین خواهد برد اما پس از لیز درمانی ممکن است پوست دچار جوش شود که در اینجا خواهیم خواند درمان جوش بعد از لیزر چیست.

  علت جوش بعد از لیزر موهای زائد

  ایجاد جوش بعد از لیزر امری معمول و شایع می باشد که به دلیل تاثیر امواج بر روی فولیکول های مو و تحریک پوست ایجاد می شود و پس از لیزر درمانی به دلیل تحریک ‌پوست غدد سباسه چربی بیشتری تولید خواهند کرد که این چربی منافذ پوست را مسدود و باعث بروز جوش خواهد شد بروز این جوش ها در هر فردی به حساسیت پوست وی بستگی خواهد داشت و افرادی که خود پوست چربی دارند بیش از دیگران مستعد بروز جوش بعد از لیزر درمانی خواهند بود .

  درمان جوش بعد از لیزر

  درمان جوش بعد از لیزر

  درمان جوش بعد از لیزر

  – جوش های پس از لیزر درمانی جوش هایی گذرا و موقتی هستند که بعد از چند روز بدون استفاده از درمان رفع خواهند شد اما با استفاده از برخی نکات می توان رفع آنها را سریع تر صورت داد.
  – پس از لیزر درمانی موهای زائد جهت رفع جوش های ایجاد شده در محل درمان کمپرس یخ طی چند دقیقه و برای چند روز موجب رفع جوش ها و التهاب پوست خواهد شد.
  – کرم ها و پمادهایی که حاوی مواد ضد آکنه هستند مانند بنزوئیل پروکساید و آلفا هیدروکسی جهت رفع جوش بعد از لیزر بسیار مفیدند.
  – یکی از روش های باز کردن منافذ بسته پوست بخور دادن آن و قرار دادن بابونه و رزماری در بخور می باشد تا پوست را ضد عفونی نماید.
  – قرار دادن ژل آلوئه ورای خنک شده و یا یخ زده بر روی پوست بعد از لیزر درمانی موجب کاهش التهاب پوست و جوش ها خواهد شد.

  هزینه لیزر درمانی موهای زائد

  در لیزر درمانی موهای زائد هزینه کلی درمان به ناحیه تحت درمان، نوع لیزر ، میزان موهای زائد، جلسات درمان، دستمزد متخصص، تعرفه کلینیک ها و منطقه جغرافیایی کلینیک بستگی خواهد داشت و هر چه فرد موی زائد بیشتری در صورت و بدن خود داشته باشد به جلسات درمانی بیشتری نیاز خواهد داشت و هزینه درمان وی نیز بیشتر خواهد شد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.