با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان خانگی ریزش مو
  22 سپتامبر 2018 بدون نظر 363 بازدید

  درمان خانگی ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید ریزش مو در آقایان بسیار شایع تر از خانم ها می باشد و هنگامی که این مسئله برای آنها رخ میدهد مشکلات روحی روانی بسیار زیادی را برای آنها به همراه دارد. حتی برخی از افراد دچار افسردگی شده و هیچ تمایلی به برقراری ارتباط با دنیای بیرون ندارند. باید به آنها بگوییم که در دنیای امروزی کمتر مشکلی پیش می آید که نتوان برای آن درمانی پیدا کرد از همین رو باید به شما بگوییم که درمان ریزش مو نیز سخت نیست. اما به نظر و همچنین بودجه شما بستگی دارد. درمان خانگی ریزش مو  یکی از مواردی است که افراد همواره آن را به درمان های پزشکی و شیمیایی ترجیح میدهند.

  درمان ریزش مو

  اما این درمان خانگی ریزش مو مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با درمان خانگی ریزش مو و همچنین مزایا و معایب آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  علت ریزش مو

  همانطور که بارها به این مسئله اشاره شده باید بدانید که برای اینکه بتوانید درمان درستی برای ریزش موهای خود در پیش بگیرید در ابتدا باید علت آن را مشخص کنید. در رابطه با این مسئله باید به شما بگوییم که عوامل زیادی نظیر ژنتیک، کم خونی، کمبود ویتامین، کمبود پروتئین و… از جمله مهم ترین دلایلی هستند که ریزش مو را پدید می آورد به راحتی میتوان با درمان خانگی ریزش مو این مسئله را برطرف کرد.

  درمان خانگی برای ریزش مو

  درمان خانگی برای ریزش مو

  درمان خانگی ریزش مو

  در رابطه با درمان خانگی ریزش مو باید به شما بگوییم که مو از پروتئین تشکیل شده است در صورتی که بدن و حتی موها دچار کمبود پروتئین شود با ریزش مو نمود پیدا میکند شما میتوانید با مصرف انواع لبنیات پروتئین مورد نیاز بدن خود را تامین کنید. انواع ویتامین ها نظیر ویتامین A سبوم مورد نیاز پوست سر را تامین می کند اما دقت داشته باشید اگر این ویتامین را بیش از حد مصرف کنید باعث ایجاد مسمومیت و ریزش شدید مو می شود.

  درمان ریزش مو در شیمی درمانی

  درمان ریزش مو در شیمی درمانی

  تاثیر کلسیم در درمان ریزش مو

  کلسیم نیز یکی دیگر از مواردی است که در درمان خانگی مو تاثیر داشته و کمک میکند تا رشد مو مناسبی داشته باشید شما میتوانید کلسیم را در عدس، لوبیا و… پیدا کنید اما در مصرف آن زیاده روی نکنید زیرا مانع جذب آهن می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.