با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رفع خط اخم
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 457 بازدید

  درمان خط اخم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  عمیق شدن خط اخم در صورت ، چهره را خشن و ناراحت نشان می دهد ، علاوه بر این سبب بالاتر نشان سن فرد نیز می گردد ، با درمان این خط می توان شادابی را به چهره بازگرداند ، از این رو در این مقاله ، چگونگی درمان خط اخم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  خط اخم

  خط اخم به شکل عمودی روی پیشانی و بین دو ابرو ایجاد می شود و از اولین چروک هایی است که در چهره نمایان می شود .

  علت ایجاد خط های اخم

  ● انقباضات ماهیچه ای مکرر
  ● کاهش حالت کشسانی پوست با افزایش سن

  درمان خط اخم

  به روش های مختلفی می توان خطوط اخم را درمان نمود ، جهت جلوگیری از عمیق شدن این خط ، لازم است از اخم کردن های مکرر خودداری کرد ، به جای ریز کردن چشم برای استفاده گوشی ، از زوم کردن استفاده کنید و یا هنگام بیرون رفتن عینک آفتاب به چشم زد .

  چگونگی درمان خطوط اخم

  به منظور درمان خطوط اخم می توان از روش های ساده ای نظیر؛ ماساژ صورت ، ورزش صورت ، کرم های ضد چروک استفاده کرد .
  استفاده از روش های کلینیکی نظیر ؛ تزریق بوتاکس و ژل بسیار موثر خواهد بود .

  تزریق بوتاکس جهت درمان خط اخم

  با تزریق بوتاکس به زیر پوست در ناحیه ی خطوط اخم با فلج کردن عضله ی پر کار این ناحیه از عمیق تر شدن خطوط اخم می توان جلوگیری کرد و از سوی دیگر بوتاکس سبب پرشدن شیار خط اخم خواهد شد .

  درمان خط اخم

  رفع خطوط اخم

  تزریق ژل جهت درمان خط اخم

  استفاده از ژل اسید هیالورنیک به عنوان پرکننده ، بهترین روش در دنیا جهت برای از بین بردن خطوط اخم می باشد ، با تزریق این ماده در خط اخم می توان ۶ الی ۹ ماه ، خط اخم را درمان نمود و پس از این مدت به دلیل جذب آن توسط بدن ، به تزریق مجدد ژل نیاز خواهد بود .

  به خط عمود بر پیشانی بین دو ابرو ، خط اخم گفته می شود ، این شکن عمیق سبب خشن و پیرتر نشان دادن فرد می گردد ، لذا از عمیق تر شدن آن باید جلوگیری کرد و با روش های موثر به درمان آن باید پرداخت ، ار این رو در این مقاله ، درمان خط اخم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  درمان خط اخم با روش های ساده

  با روش هایی نظیر جلوگیری از اخم کردن های زیاد به شیوه های مختلف ، ماساژ صورت و استفاده از ماسک های تهیه شده از مواد طبیعی و خانگی می توان خط اخم کم عمق را درمان نمود و به چهره ی فرد شادابی و نشاط بخشید .

  درمان خط اخم با بوتاکس

  چنانچه خط اخم که از جمله چروک های دینامیک محسوب می شود ، عمیق باشد می توان از تزریق بوتاکس به این ناحیه جهت درمان خط اخم استفاده کرد ، زیرا خاصیت فلج کنندگی عضله ی پرکار و همچنین خاصیت پرکنندگی بوتاکس به شکل موثری سبب درمان خط اخم خواهد شد .
  تزریق بوتاکس به کمک سوزن های مخصوص و ریز به میزان لازم در محل مناسب انجام می شود ، پس از تزریق بلافاصله ی می توان نتیجه ی این عمل زیبایی را مشاهده کرد .

  تزریق ژل

  تزریق ژل

  درمان خط اخم با تزریق ژل

  تزریق ژل نیز جهت درمان خط اخم بسیار موثر می باشد ، زیرا ژل ها سازگاری خوبی با بدن داشته و سبب پر شدن خطوط عمیق خواهند شد و ماندگاری ۶ الی ۹ ماهه نیز دارند .
  جهت تزریق ژل ، از سوزن های مخصوصی استفاده می گردد که با مقدار مشخصی از این ماده را در محل اخم تزریق نمود ، تزریق ژل در خط اخم بسیار راحت و ساده خواهد بود و حتی به ایجاد بیحسی موضعی نیز نیاز ندارد ، نتایج تزریق نیز پس اتمام جلسه ی درمان به خوبی مشهود خواهد بود .

  نتایج درمان های حاصل تزریقات ژل و تزریق بوتاکس

  نتایج درمان های حاصل تزریقات ژل و بوتاکس به صورت موقتی می باشد و پس از جذب ماده ی تزریقی توسط بدن ، باید مجددا به تزریق اقدام گردد اما برای مراحل بعد ، میزان تزریق از ماده ی مورد نظر کمتر خواهد بود .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.