با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان خط لبخند با لیزر
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 394 بازدید

  درمان خط لبخند با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  لیزر کاربردهای درمان متعددی دارد ، مخصوصا در حوزه ی عمل های زیبایی که مورد توجه زنان و مردانی بسیاری هستند ، از این رو در این مقاله ، به چگونگی درمان خط لبخند با لیزر می پردازیم.

  دلایل ایجاد کننده ی خط لبخند

  خط لبخند در افراد مختلف در اطراف دهان در اثر عوامل مختلفی مانند ؛ خندیدن ،خوردن و جویدن غذا ، کاهش حجم بافت نرم زیر پوست با افزایش سن ، زمینه ی ارثی و ژنتیکی ، لاغر شدن ها سریع و تحلیل بافت فک بالا و لثه ایجاد می گردد و با عمیق تر شدن آن ، چهره ی فرد پیرتر و مسن تر نشان داده می شود .

  درمان خط لبخند با لیزر

  با توجه به میزان عمق خط لبخند می توان طی چند جلسه لیزر درمانی ، خط لبخند را کاهش نمود ، بدین منظور اشعه ی لیزر به سطح پوست تابیده می شود با این کار لایه ی بیرونی پوست تخریب می گردد و گرمای حاصل از اشعه لیزر از پوست عبور کرده و به پروتئین های کلاژن و الاستین ترمیم کننده ی پوست می رسد و در اثر تحریک این دو پروتئین پوست شروع به ترمیم خواهد کرد و خط لبخند نیز کاهش خواهد یافت .
  با لیزر درمانی پوست ، چین و چروک ، لکه های پوستی و جای جوش های کم عمق ، نیز درمان خواهد شد و پوست صاف و هموار می گردد .

  رفع خط لبخند

  رفع خط لبخند

  تعداد جلسات لیزردرمانی خط لبخند

  تعداد جلسات لیزر درمانی برای کاهش خط لبخند به نوع پوست ، مدت زمان استفاده از لیزر ، عمق خط لبخند و واکنش بدن به جلسات لیزردرمانی بستگی دارد .

  ماندگاری نتایج رفع خط لبخند

  به دلیل ترمیم پوست به صورت عمقی از لایه های زیرین با تولید کلاژن ، نتایج درمان خط لبخند با لیزر درمانی ، ماندگاری بالایی داشته و جهت حفظ این نتایج می توان به صورت سالانه یک الی دو جلسه لیزر درمانی را انجام داد .
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.