با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان ریزش موی پشت سر
  22 سپتامبر 2018 بدون نظر 330 بازدید

  درمان ریزش موی پشت سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید برای خانم ها هیچ چیز به اندازه ریزش مو نمیتواند زجرآور باشد. بروز این اتفاق برای آنها گویی از دست دادن تمام زیبایی و جذاب آنها می باشد. از همین رو هنگامی که با این اتفاق روبرو می شوند بلافاصله به سراغ درمان می روند. اما درمان ریزش موی پشت سر به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله اینکه بتوانید علت ریزش موی پشت سر را پیدا کنید. در صورتی که پزشک بتواند تشخیص درستی دهد و این مسئله را برطرف کند میتوانید انتظار داشته باشید که به نتیجه دلخواه خود برسید. اما در این مقاله ما در رابطه با درمان ریزش مو پشت سر و همچنین علت بروز آن توضیحاتی ارائه می دهیم با ما همراه باشید.

  علت ریزش موی پشت سر

  همانطور که میدانید ریزش مو در آقایان بسیار شایع تر از خانم ها می باشد و یکی از اصلی ترین دلایل آن ژنتیک است. در واقع تغییراتی که در هورمون های آنان به وجود می آید علت بروز این مسئله می باشد. همچنین اگر ریزش مو در خانواده آنها موروثی باشد احتمال اینکه او نیز به این مشکل گرفتار شود بسیار زیاد است.

  اما ژنتیک تنها دلیل ریزش موهای پشت سر نمی باشد. باید بدانید که عوامل دیگری نظیر کم خونی، کمبود پروتئین، کمبود ویتامین و … در ریزش موهای پشت سر دخیل هستند.

  درمان ریزش موی سر

  حال برای اینکه پزشک متخصص بخواهد به درمان ریزش موی پشت سر بپردازد با توجه به آزمایشاتی که انجام می دهد این مسئله را برررسی کرده و سپس روش درمانی مناسبی را در پیش میگیرد.

  درمان کردن ریزش موی پشت سر

  درمان کردن ریزش موی پشت سر

  درمان ریزش موی پشت سر

  همانطور که میدانید راه های زیادی برای درمان ریزش موی پشت سر وجود دارد ولی یکی از بهترین، موثرترین و مهم ترین این روش ها کاشت مو می باشد. همانطور که میدانید کاشت مو امروزه به یکی از پرمتقاضی ترین روش های درمان ریزش موی پشت سر تبدیل شده است و به افراد این امکان را میدهد تا از موهایی زیبا و خوش حالت لذت ببرند. باید به شما بگوییم که روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد از جمله این روش ها میتوان به روش fit کاشت مو ، روش fut کاشت مو و روش sut کاشت مو اشاره کرد. که هیچگونه زخمی را از خود به جای نمیگذارند و با توجه به اینکه عمل تحت بیحسی موضعی انجام می شود ولی بیمار هیچگونه دردی را متحمل نمی شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.