با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان ریزش مو ارثی
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 682 بازدید

  درمان ریزش مو ارثی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  ریزش مو عارضه ای بسیار ناخوشایند و نگران کننده است که با توجه به عامل ایجاد کننده ی آن باید مورد درمان قرار گیرد ، از این رو در این مقاله ، چگونگی درمان ریزش مو ارثی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  ریزش مو ارثی

  در ریزش موی ارثی ، فرد در اثر فعال شدن ژن ریزش مو دچار این عارضه می شود و به نازک شدن موها فرآیند ریزش موی ارثی شروع می گردد .

  علائم ریزش موی ارثی

  در اثر ریزش موی ارثی که از خانواده ی پدری و یا مادری به فرد می رشد ، مردان با الگوی M شکل دچار ریزش مو می شوند در حالی زنان برخلاف مردان با حفظ خط رویش جلوی سر ، با الگوی درخت کریسمس دچار ریزش موی اثری می شوند که به شکل پراکنده خواهد بود .

  درمان ریزش مو ارثی

  به طور کلی عارضه ی ریزش مو ارثی درمان قطعی ندارد و بسته به اینکه چه زمانی ژن ریزش مو در فرد فعال گردد ، این عارضه می تواند در هر سنی شروع شود و فرد را درگیر نماید .

  درمان ریزش مو ارثی

  درمان کردن ریزش مو ارثی

  روش های کاهش ریزش موی ارثی

  پس از تشخیص ریزش موی ارثی در فرد به منظور کاهش ریزش موها ، مصرف قرص خوراکی فیناستراید و محلول موضعی مینوکسیدیل تجویز می گردد ، این دو دارو تنها می تواند گسترده شدن و افزایش ریزش مو را در فرد کاهش دهد .

  کاشت مو برای ریزش موی ارثی

  موهای ریخته شده به علت زمینه ی ارثی ، دیگر رشد نخواهند کرد ، لذا مناطق طاس سر را می توان با عمل زیبایی کاشت مو به شکل مطلوبی ترمیم نمود .
  در عمل کاشت مو ، موهایی با ریشه از بانک مو پشت سر فرد با روش خاصی برداشته می شوند و پس از جداسازی تارهای مو از هم ، با دقت در نواحی کم پشت و یا طاس کاشته می شوند که حدود ۱ الی ۲ سال نیز زمان لازم است که کلیه ی موهای پیوندی ، رشدی طبیعی پیدا کنند .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.