با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان ریزش مو با حنا
  18 سپتامبر 2018 بدون نظر 503 بازدید

  درمان ریزش مو با حنا

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا درمان ریزش مو با حنا امکان پذیر است؟ آیا درمان ریزش مو با حنا مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد؟ برای اینکه بتوانید پاسخ این سوالات را پیدا کنید توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

  ریزش مو

  همانطور که بارها به آن اشاره شده ریزش مو برای هیچ فردی خوشایند نمی باشد از همین رو بسیاری از افراد سعی در جلویگری از بروز آن دارند اما هنگامی که ریزش مو بخواهد رخ دهد اهمیتی نمیدهد که شما به سراغ پیشگیری رفته اید یا خیر، پیشگیری شما تنها بروز آن را عقب می اندازد. از همین رو درمان پس از بروز ریزش مو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا تا زمانی که نتوانید علت بروز ریزش مو را پیدا کنید نمیتوانید انتظار داشته باشید که درمان هایی که در پیش گرفته اید با موفقیت به اتمام برسند. یکی از درمان هایی که میتوانید برای ریزش مو در نظر بگیرید استفاده از حنا می باشد.

  درمان ریزش مو با حنا

  همانطور که گفته شد درمان ریزش مو با حنا یکی از روش هاییست که بسیاری از افراد آن را در پیش میگیرند. البته باید بانید که این ماده تنها در خاورمیانه و کشورهای جنوب آسیا طرفدار داشته و علاوه بر درمان ریزش مو با حنا از آن برای رنگ کردن موهایشان نیز استفاده می کنند. در رابطه با درمان ریزش مو با حنا باید به شما بگوییم که حنا با توجه به پروتئین های طبیعی که در خود دارد باعث تحریک فولیکول های مو شده و در نهایت به رشد آنها کمک می کند. علاوه بر این حنا این امکان را فراهم می آورد تا موهایی سالم تر و محکم تر داشته باشید.

  درمان ریزش مو با حنا

  درمان کردن ریزش مو با حنا

  معایب استفاده از حنا

  اگر فکر میکنید که درمان ریزش مو با حنا عوارضی را برای پوست سر به همراه دارد باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. اما اگر در نظر دارید تا از آن برای درمان استفاده کنید نباید تعادل در مصرف را برهم بزنید. اینکه از حنا در زمان مناسب استفاده کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر حنا به مدت طولانی بر روی پوست سر شما بماند ممکن است خارش و برخی از حساسیت های پوستی را برای شما پدید آورد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.