با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایای روغن زیتون برای ریزش موها
  18 سپتامبر 2018 بدون نظر 409 بازدید

  درمان ریزش مو با روغن زیتون

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید به صورت روزانه انسان بیش از ۱۵۰ تار موی خود را از دست می دهد اما هنگامی که این ریزش مو بیش از حد شود مشکلاتی را برای افراد به وجود می آورند. در واقع هیچ کس تمایلی ندارد که موهای خود را از دست بدهد از همین رو هنگامی که با این مسئله روبرو می شوند به سراغ درمان می روند. باید به شما بگوییم که راه های زیادی برای درمان وجود دارد اما تمامی این راه های درمان به نظر و بودجه ای که برای آن درنظر گرفته اید بستگی دارد. در واقع برای درمان هم میتوانید از درمان های طبیعی و هم درمان های شیمیایی استفاده کنید. باید به شما بگوییم که یکی از بهترین روش هایی که برای درمان طبیعی ریزش مو وجود دارد درمان ریزش مو با روغن زیتون می باشد. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با درمان ریزش مو با روغن زیتون و خواص آن توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  روغن زیتون و تخم مرغ برای تقویت مو

  روغن زیتون و تخم مرغ برای تقویت مو

  درمان ریزش مو با روغن زیتون

  همه ی ما با خواص روغن زیتون آشنایی داریم و میدانیم که میتواند در درمان ریزش مو نقش بسیار زیادی داشته باشد. در واقع روغن زیتون باعث با توجه به مواد مغذی و ویتامین هایی که دارد میتواند یک عامل موثر در درمان ریزش مو باشد. به همین دلیل است که پزشکان اولین راهی که برای درمان ریزش مو پیشنهاد می کنند درمان ریزش مو با روغن زیتون می باشد. روغن زیتون این توانایی را دارد که نرمی و لطافت را به موهای شما برگرداند و در نتیجه به شما کمک کند تا موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید. باید به شما بگوییم برای اینکه بتوانید در درمان ریزش مو با روغن زیتون به موفقیت برسید باید مقداری از آن را گرم کرده و در کف سر خود قرار داده و سپس ماساژ دهید. استفاده از کلاه میتواند در این راه به شما کمک کند.

  درمان ریزش مو با روغن زیتون

  درمان ریزش مو با روغن زیتون

  سایر ترکیبات روغن زیتون برای درمان ریزش مو

  اگر در نظر دارید تا اثر درمان ریزش مو با روغن زیتون را افزایش دهید لازم است که آن را با موادی مانند عسل، تخم مرغ، لیمو و یا حنا مخلوط کنید مطمئن باشید که میتوانید یک آبرسان بسیار قوی برای موهای خود تهیه کنید و همچنین اسیدهای چرب مورد نیاز مو برای تقویت و رشد مو را تامین کرده و به موهایی درخشان و نرم دست پیدا کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.