با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان سریع ریزش مو
  20 فوریه 2019 بدون نظر 774 بازدید

  درمان سریع ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  درمان سریع ریزش مو خواسته ی بسیاری از افرادی است که درگیر این عارضه هستند. ریخته شدن موهای سر تاثیرات منفی روی وضعیت ظاهری دارد و مشکلات و ناراحتی هایی را برای آن ها ایجاد می کند. برای درمان ریزش مو بسته به علت ایجاد کننده ی آن روش های درمانی مختلفی پیشنهاد می شود که از نظر نحوه و میزان تاثیر با همدیگر تفاوت هایی دارند. در حال حاضر برای درمان ریزش موی آندروژنیک که یکی از شایع ترین انواع ریزش مو در میان مردان و زنان است، شاید بتوان گفت که استفاده از محلول ضدریزش موی ماینوکسیدیل یکی از سریع ترین روش های درمانی برای متوقف کردن روند ریزش موی غیر طبیعی است. در میان روش های کلینیکی هم مزوتراپی روشی نسبتا سریع برای درمان ریزش مو است چرا که مواد دارویی و تقویتی مورد نیاز مو مستقیما به پوست سر تزریق می شوند.

  هزینه درمان سریع ریزش مو

  هزینه ی درمان ریزش مو به موارد مختلفی بستگی دارد که روش درمانی و شدت ریزش مو اهمیت زیادی دارند. در مورد درمان و کنترل ریزش مو با ماینوکسیدیل ، هزینه ی درمان عبارتست از هزینه ی ویزیت اولیه توسط پزشک متخصص پوست و مو و هزینه ی خرید محلول ماینوکسیدیل. هر چند که محلول های ماینوکسیدیل موجود در بازار خیلی گران نیستند و قیمتشان تقریبا مشابه شامپوهای معمولی است اما به هر حال این هزینه بلند مدت است و تقریبا به صورت ماهیانه بایستی آن را بپردازید.

  درمان ریزش مو با پی آر پی

  درمان ریزش مو با پی آر پی

  مزوتراپی روشی برای مشکلات پوست و مو و زیبایی

  برای انجام مزوتراپی مو نیز بایستی به کلینیک های پوست و مو مراجعه نمایید زیرا مزوتراپی معمولا توسط متخصصان این کلینیک ها انجام می شود. هزینه ی مزوتراپی هم بر اساس نوع داروهای مورد استفاده، تعداد تزریق ها و هم چنین تعداد جلسات درمانی تعیین می شود.

  درمان سریع ریزش موها

  درمان سریع ریزش موها

  کلینیک درمان سریع ریزش مو

  گفتیم که مزوتراپی از جمله روش های کلینیکی درمان سریع ریزش مو است. کلینیک های پوست و مو روش های دیگری هم برای مقابله با مشکلات مو دارند که پزشک متخصص با توجه به وضعیت ریزش مو ، علل زمینه ای و همچنین خواسته های بیمار ممکن است روش های دیگری از قبیل لیزردرمانی ، پی آر پی ، میکرونیدلینگ و … را به بیمار خود پیشنهاد دهد. البته روش های دیگری مانند کاشت موی طبیعی هم می توانند ریزش مو و طاسی را تقریبا به طور قطعی درمان کنند اما همانگونه که می دانید برای به نتیجه رسیدن کاشت مو به حداقل ۸ الی ۹ ماه و شاید هم بیش از۱ سال زمان نیاز است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.