با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان قطعی ریزش مو
  21 فوریه 2019 بدون نظر 496 بازدید

  درمان قطعی ریزش مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در هر فرد روزانه ۵۰ الی ۱۵۰ تار مو ریخته می شود که از نظر متخصصان مو مسئله ای طبیعی است و مربوط به چرخه ی رشد مو می باشد. اما گاهی اوقات ریزش مو از این حد فراتر می رود و حالت غیر طبیعی پیدا می کند. ریزش موی غیر طبیعی می تواند الگو وشدت های گوناگونی داشته و توسط عوامل مختلفی ایجاد شده باشد. ریزش موی آندروژنیک یا به عبارتی ریزش موی ارثی یکی از شایع ترین انواع ریزش مو در بین دو جنس مرد و زن است که هرچند بیماری محسوب نمی شود اما می تواند موجب کم پشتی شدید موها و طاسی شود. برای این نوع ریزش مو روش های درمانی گوناگونی پیشنهاد می شود اما بسیاری از آن ها درمان های قطعی نیستند. در حال حاضر کاشت موی طبیعی می تواند روشی برای درمان قطعی ریزش مو باشد.

  ریزش موها در پاییز

  ریزش موها

  کلینیک برای درمان قطعی ریزش مو

  امروزه کلینیک های زیادی وجود دارد که خدمات کاشت موی طبیعی را برای درمان قطعی ریزش مو ارائه می دهند. کاشت موی طبیعی به این صورت است که گرافت های مو حاوی فولیکول های زنده از نواحی دهنده یا بانک مو به نواحی کم مو و طاس سر پیوند زده می شوند. کسانی که تمایل به انجام کاشت مو برای درمان طاسی خود دارند بایستی کاندید مناسبی برای این روش باشند. از این رو هنگامی که فردی برای کاشت مو به یک کلینیک کاشت مو مراجعه می کند، در ابتدا پزشک وضعیت ریزش مو، بانک مو، سلامت عمومی بدن، خواسته های او و … را بررسی می نماید. کاشت مو با تکنیک های مختلفی انجام می شود که انتخاب تکنیک هم بر اساس وضعیت ریزش مو و اهداف مورد انتظار، توسط پزشک متخصص تعیین می شود.

  درمان قطعی ریزش موها چیست

  درمان قطعی ریزش موها

  قیمت درمان قطعی ریزش مو

  کاشت موی طبیعی همانند سایر اعمال زیبایی قیمت ثابتی ندارد و فاکتورهای مختلفی در قیمت نهایی این عمل موثر هستند. کلینیک های کاشت مو معمولا هزینه را بر اساس تعداد گرافت مو یا تار موی کاشته شده و یا بر اساس وسعت کاشت مو برای بیماران خود محاسبه می کنند. اما این بدان معنا نیست که دو فردی که تعداد گرافت موی کاشته شده ی آن ها مساوی باشد، قیمت کاشت مویشان هم یکسان خواهد بود. دستمزد پزشک کاشت مو، تکنیک کاشت مو، محل کلینیک کاشت مو ، دستمزد تکنسین های کاشت مو، تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل درمان و … مواردی هستند که در تعیین قیمت کاشت مو در نظر گرفته می شوند. به عنوان نمونه کاشت مو با تکنیک FUT ارزان تر از روش FUE کاشت مو است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.