با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان موهای آسیب دیده و شکننده
  24 اکتبر 2018 بدون نظر 274 بازدید

  درمان موهای آسیب دیده و شکننده

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  با وجود عوامل متعدد مخرب و آسیب رسان به موها ، داشتن موهایی پرپشت و درخشان کار راحتی نیست و لازم است به موها به خوبی رسیدگی شود ، در همین راستا در این مقاله ، درمان موهای آسیب دیده و شکننده مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت موهای آسیب دیده و شکننده

  بافت حساس مو در اثر عوامل مختلفی نظیر ؛ استفاده ی بیش از حد از وسایل حرارتی ( سشوار ، اتو مو ، بابلیس و …) ، شانه کردن موها به هنگام خیسی ، قرار گیری طولانی مدت در معرض نور مستقیم آفتاب ، رنگ و دکلره کردن های مداوم و پی در پی ، عدم تغذیه ی کامل و سرشار موارد مورد نیاز مو ( ویتامین ها ، آهن ، مواد معدنی ) ، محکم بستن و تحت فشار قرار دادن مداوم موها ، استفاده ی زیاد از حالت دهنده های مو ( واکس ، اسپری ، ژل و …) ،شوینده های شیمیایی و … دچار آسیب می گردد .

  درمان موهای آسیب دیده و شکننده

  به منظور درمان موثر آسیب دیدگی و شکنندگی موها در کوتاه ترین زمان ممکن ضمن اجتناب از عوامل تخریب کننده ی موها و استفاده از روغن های گیاهی جهت ماساژ موها و همچنین استفاده از ماسک های خانگی ، می توان به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد تا پس از بررسی وضعیت موها ، شوینده های مناسب مو ، محلول های موضعی، مکمل های غذایی ، روش های تقویت ریشه ای موها ( تزریق PRP ، لیزر تراپی ) و … جهت تقویت مو و ترمیم موها تجویز گردد .
  در صورت عدم درمان به موقع موهای آسیب دیده و شکننده ، مشکلات مو افزایش یافته و ریزش موها رخ خواهد داد .

  درمان موهای آسیب دیده و شکننده

  درمان موهای آسیب دیده و شکننده

  تاثیر درمان موهای آسیب دیده و شکننده

  با درمان موهای آسیب دیده و شکننده ، موخوره ، کدری ، زبری ، خشکی موها از بین خواهد رفت ، ریشه ی موها مستحکم خواهد شد ، در نتیجه موهایی ضخیم و پرپشت با درخشندگی بالا حاصل خواهد شد که در زیبایی چهره بسیار موثر خواهند بود .
  چنانچه ریشه ی موها به شکل مطلوبی تقویت گردد ، موها در برابر عوامل آسیب رسان به مو از خود مقاومت بیشتری نشان داده و کمتر دچار تنش و عارضه خواهند شد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.