با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  چروک صورت
  20 آگوست 2018 بدون نظر 441 بازدید

  درمان چروک صورت با روش لیزر RF

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  وقتی سن بالا می رود یکی از نشانه هایی که به افراد نشان می دهد به پیری و میانسالی نزدیک شده اید وجود چین و چروک بر روی صورت می باشد. هر چند امروزه افراد در سنین جوانی نیز دچار چین و چروک می شوند اما بیشترین نمود آن در کهنسالی می باشد که اجتناب ناپذیر بوده و قابل درمان نیز می باشد. دلایل زیادی وجود دارد که باعث بروز چروک صورت می شود از جمله آنها میتوان به شرایط بد محیطی، بیماری ها، استرس، تابش شدید آفتاب، استعمال الکل و دخانیات، اشاره کرد که باعث می گردد تا کلاژن که پایه ی ساختار پوستی جوان و صاف است،افراد به دنبال درمان چروک صورت خود برای زیبایی بیشتر هستند.

  موثرترین درمان چروک صورت

  زودتر از تولید آن، از بین برود. اما همانطور که گفته شد راه های درمان نیز برای آن وجود دارد که یکی از روش هایی که افراد برای درمان چروک صورت از آن استفاده می کنند درمان با لیزر RF می باشد. لیزر RF به شما کمک می کند تا جوانی را به پوست خود بازگردانید و در سنین میانسالی همچون جوانان پوستی شاداب و زیبا داشته باشید همچنین به شما کمک خواهد کرد تا از پیری زودرس نیز جلوگیری کنید. در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی درمان چروک صورت با روش لیزر RF فرکشنال بپردازیم و توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  درمان چروک صورت

  درمان چروک صورت

  درمان چروک صورت

  همانطور که می دانید پوست عضوی حساس از بدن است که در صورت عدم مراقبت از آن می‌تواند دچار آسیب ‌هایی شود. اما نیازی نیست نگران باشید زیرا با روش لیزر RF می توانید این مشکل را برطرف کنید. این لیزر همانگونه که از نامش مشخص است فقط بخش‌هایی از پوست و چروک صورت را تحت تاثیر نور خود قرار می‌دهد. این بخش‌ها باعث جمع شدن و کشش همه پوست و درنتیجه فرآیند تولید کلاژن و جوانسازی پوست می‌شوند. این باعث می شود چروک صورت کاهش یابد.

  جوانسازی پوست با روشrf

  جوانسازی پوست با روشrf

  چگونگی انجام لیزر rf

  این لیزر مانند یک غربال عمل می‌کند و نور را به صورت چند صد و تا چند هزار ستون موازی به سطح پوست می ‌تاباند در نتیجه باعث تولید کلاژن ‌های نو، جوانسازی و سفت شدن پوست می ‌شود. از آنجا که بافت اطراف این ستون ‌ها دست ‌نخورده باقی مانده‌ اند، ترمیم و بازسازی پوست با کمک سلول‌های دست ‌نخورده با سرعت صورت می‌گیرد و به همین دلیل باعث کوتاه شدن یا حذف دوره نقاهت و خانه ‌نشینی می‌شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.