با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان کچلی با پی آر پی
  5 ژوئن 2019 بدون نظر 517 بازدید

  درمان کچلی با پی آر پی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  استفاده از پی ار پی یا همان پلاسمای غلیظ شده از پلاکت ها یکی از بهترین روش ها برای بسیاری از بیماری های پوست و مو میباشد که اثرات فوق العاده ای به دنبال دارد و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد از نتایجی که به جود می آید رضایت دارند. در حال حاضر بسیاری از افراد با این روش آشنایی زیادی پیدا کرده اند اما هنوز برخی از افراد از امکان درمان کچلی با پی آر پی اطمینان ندارند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم و شما را با اثرات این روش بیشتر آشنا کنیم.

  درمان کچلی با پی آر پی امکان پذیر است

  در سالهای اخیر با پیشرفت هایی که در روش های پی ار پی به وجود آمده است میتوان گفت که درمان کچلی با پی آر پی کاملا امکان پذیر است و اکثر افراد میتوانند با اثرات قابل توجهی که این روش ها دارند به نتایج دلخواه دست یابند اما باید این موضوع را بدانید که پی ار پی همیشه جزء بهترین روش ها نخواهد بود و برخی از افراد مجبور خواهند بود برای درمان ریزش موی خود از روش های دیگر استفاده کنند.

  درمان مشکلات طاسی و کچلی سر

  این روش درمان برای افرادی که درصد زیادی از موهای خود را از دست داده اند به هیچ وجه مناسب نخواهد بود. این افراد میتوانند به سراغ استفاده از روش هایی مانند کاشت مو بروند تا شاهد رشد موهای جدید باشند. استفاده از روش های پی ار پی به همراه کاشت مو در برخی از موارد بهترین گزینه ای خواهد بود که بیماران میتوانند برای حفظ موهای قدیمی و رشد موهای جدید انتخاب نمایند.

  درمان کچلی با روش پی آر پی

  درمان کردن کچلی سر با روش پی آر پی در کلینیک

  برای درمان مشکلات مو و تقویت مو با روش پی آر پی باید به کلینیک های زیبایی که دارای مجوز های لازم هستند مراجعه کرد در غیر اینصورت نتایجی که به دست می آید چندان مطلوب نخواهد بود و خطرات زیادی بیماران را تهدید خواهد کرد.
  برای انجام روش تقویت مو پی آر پی در کلینیک های زیبایی به ۲ الی ۳ ساعت زمان نیاز خواهد بود. افرادی که قصد دارند با این روش به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند معمولا باید چند جلسه مراجعه نمایند چون پی ار پی به هیچ وجه نتایج سریع به دنبال نخواهد داشت.

  مراقبت های بعد از انجام این روش درمانی

  برای درمان کچلی با پی آر پی به مراقبت های خاصی نیاز نخواهد بود اما به طور کلی افرادی که از این روش استفاده میکنند باید مصرف هر گونه دارو بعد از پی ار پی را متوقف کنند و تا چند روز از مراجعه به استخر خودداری نمایند. مصرف غذاهای ناسالم، قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب و استعمال دخانیات هم از مواردی هستند که باید متوقف شوند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.