با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دستگاه ساکشن چیست
  29 ژانویه 2019 بدون نظر 966 بازدید

  دستگاه ساکشن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  ساکشن ها از جمله دستگاه های پرکاربرد در انواع اعمال پزشکی هستند که در زمینه هایی مانند جراحی، دندانپزشکی، پوست، زیبایی، پیکرتراشی و … مورد استفاده قرار می گیرند. کار دستگاه ساکشن مکش است و می توان گفت که عملکردی شبیه به جاروبرقی دارد. پمپی که در دستگاه قرار دارد باعث ایجاد فشار منفی می شود و به این طریق هوا و مایعات به دورن دستگاه مکیده می شوند. امروزه از دستگاه های ساکشن به صورت گسترده در اعمال پیکر تراشی و برداشتن چربی های موضعی اضافه ی بدن استفاده می شود که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

  دستگاه ساکشن چربی شکم

  شکم از جمله قسمت هایی از بدن است که چربی های آن بسیار مقاوم هستند و با اعمالی مثل رژیم گرفتن و ورزش کردن به سادگی از بین نمی روند. ساکشن چربی روشی موثر و رایج برای از بین بردن چربی های موضعی شکم است. دستگاه های ساکشن امروزی می توانند چربی شکم را بدون نیاز به انجام جراحی باز و فقط از طریق ایجاد سوراخ های کوچکی در پوست، از بدن خارج کنند. برای اینکه حین انجام عمل لیپوساکشن اعضای داخلی بدن صدمه نبینند و پس از عمل لیپوساکشن شکم ظاهری طبیعی داشته باشد بایستی که برداشتن چربی ها به صورت ملایم و محافظه کارانه انجام شود.

  درد عمل لیپوساکشن

  درد عمل لیپوساکشن

  چگونگی برداشتن چربی های بدن با این دستگاه

  دستگاه ساکشن چربی شکم ممکن است لیزری و یا غیر لیزری باشد. گفته می شود که دستگاه های لیزری معمولا این توانایی را دارند که پوست محل تخلیه چربی را کمی جمع نموده و از شل شدگی و افتادگی آن جلوگیری کنند.

  دستگاه ساکشن

  برداشتن چربی با دستگاه ساکشن

  همه ی دستگاه های ساکشن چربی، چربی های اضافه را با قدرت مکش خود و از طریق کانولای مخصوصی که دارند، از بدن خارج می کنند. اما نحوه ی عملکرد همه ی دستگاه ها برای جداسازی و تخلیه ی چربی ها یکسان نیست. لیپوساکشن تزریق مایع، لیزری و اولتراسوند جز متداول ترین روش های ساکشن چربی هستند. در روش تزریق مایع ابتدا جراح مایعی را در محل تجمع چربی ها تزریق می کند تا مویرگ ها و بافت های عضلانی منقبض شوند و کمتر آسیب ببینند؛ سپس چربی های محل مورد نظر را با استفاده از کانولا تخلیه می کند. در روش لیزری نیز برای تخریب بافت های چربی از لیزر استفاده گردیده سپس چربی های آب شده از بدن تخلیه می شوند. دستگاه لیپوساکشن اولتراسوند هم با امواج فراصوت بافت های چربی را متلاشی می کنند و سپس چربی های متلاشی شده با کانولا از بدن خارج می شوند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.