با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  14 آگوست 2018 بدون نظر 388 بازدید

  دلایل اهمیت کاشت مو در مردان چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  همانطور که میدانید ریزش مو یکی از بدترین اتفاقات برای مردان و زنان می تواند باشد زیرا اعتماد به نفس را از آنان میگیرد و حتی در مواقعی زیبایی را نیز از آنها میگیرد. از همین رو با پدید آمدن کاشت مو بسیاری از افراد به دنبال درمان و برطرف کردن مشکل خود رفته اند. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی به خصوص در زمینه زیبایی انجام شده باعث پدید آمدن روش های زیادی برای درمان مشکل ریزش مو شده است که کاشت مو یکی از بهترین این روش ها می باشد. اما باید بدانید که کاشت مو در مردان نیز به روش‎ها‎ی مختلفی صورت می‎گیرد که در هر صورت به رشد موها منجر می شود.

  کاشت مو

  بهترین روش کاشت مو زمانی انجام می‎شود که نتیجه کار به موهای طبیعی شباهت داشته باشد. کاشت موی طبیعی به صورت سرپایی و بی حسی موضعی انجام می‎شود و به همین دلیل نمی توان آن را یک جراحی به شمار آورد. در این مقاله در نظر گرفته ایم تا در رابطه با دلایل اهمیت کاشت مو در مردان توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  کاشت مو در مردان

  کاشت موی مردان

  کاشت مو در مردان

  همانطور که گفته شد روش های زیادی برای کاشت مو در مردان وجود دارد که تمامی این روش ها باید به ایجاد موهایی طبیعی منجر شود تا افراد بتوانند زیبایی و اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورند. برای انجام کاشت مو در مردان به طور کلی پزشک باید ناحیه ای که مو از آن برداشت می شود (بانک مو) را بی حس کرده و سپس در یک فرایند، یک نوار باریک از ناحیه پشت سر برداشته و به واحدهای فولیکولی تقسیم و در قسمت جلوی سر کاشته می‎شود.

  نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

  نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

  چگونگی انجام کاشت مو

  چگونگی برش دادن و برداشت این نوار و همچنین روش بخیه زدن باید به گونه ای انجام شود که جای بخیه بر جای نماند و خط آن در ناحیه پشت سر قابل تشخیص نباشد، موهایی که برداشته می‎شوند، توسط تیم تقسیم به واحدهای فولیکولی تقسیم می‎گردد. سپس پزشک ناحیه مورد نظر را آماده می‎کند. یکی از مزایای کاشت مو در مردان امکان انتخاب محل کاشت مو توسط بیمار می ‎باشد. در ناحیه گیرنده مو، معمولا شکاف های کوچکی ایجاد می ‎شود تا فولیکول های تقسیم شده در آنها گذاشته شود. بی حس کردن موضع سر یک نکته مهم در این مرحله است تا بیمار در زمان ایجاد شکاف، دردی را حس نکند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید



  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.