با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  نقاهت کاشت ابرو
  11 آگوست 2018 بدون نظر 831 بازدید

  دوران نقاهت کاشت ابرو چقدر طول می کشد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  امروزه اهمیت به زیبایی جزء اولویت های زندگی افراد قرار گرفته است و تقریبا با جراحی و انواع کارهایی دیگری که میتوان در راستای رسیدن به زیبایی انجام داد سعی در رسیدن به خواسته ی خود دارند. ابرو نیز به عنوان بخشی مهم از زیبایی صورت از این قاعده مستثنی نیست.اما دوران نقاهت کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

  ابروهایی که پر هستند، ظاهر متناسب و زیبایی دارند ولی چیزی که باعث جلب توجه دیگران می‌شود، وجود ابروهای نازک یا خالی است که می‌تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب کند. یکی از روش هایی که برای مقابله با این مشکل استفاده می شود و بسیار کارآمد نیز می باشد کاشت ابرو است در واقع اکثر افراد این روش را رفع دائم مشکل کم مویی ابرو می دانند.

  کاشت ابرو یک راهکار مؤثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش‌های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم‌ها، یا مسائل ژنتیک در افراد مشاهده می‌شود. اما بعد از انجام هر روشی نیاز است تا دوران نقاهت آن طی شود. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با دوران نقاهت کاشت ابرو برای شما توضیحاتی ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  دوران نقاهت کاشت ابرو

  دوران نقاهت کاشت ابرو

  دوران نقاهت کاشت ابرو

  ابرو یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین ارکان زیبایی در فرد، است که به هر علتی نبودن ابرو و کم‌پشت بودن آن در فرد باعث عدم اعتمادبه‌نفس شخص خواهد شد چراکه ابروی کم‌ پشت و خالی توجه دیگران را به خود جلب می‌نماید.

  اما در رابطه با دوران نقاهت کاشت ابرو باید بدانید که در واقع روش کاشت ابرو دوران نقاهت طولانی با خود به همراه نداشته و تنها نیاز است که افراد پس از انجام این عمل به اندازه کافی استراحت نمایند تا تورم ناشی از این عمل از بین برود.

  مضرات کاشت ابروها

  کاشت ابروها

  اگر بخواهیم به صورت دقیق تر در رابطه با زمان دوران نقاهت کاشت ابرو برای شما بگوییم به طور میانگین یک الی دو روز زمان می برد تا تورم ناشی از کاشت ابرو از بین برود. حتی این امکان وجود دارد که شما شاهد خراش های کوچکی بر روی ناحیه ی ابروی کاشته شده باشید.

  همچنین علاوه بر تمامی موارد گفته شده خارش و احساس سوزش خفیف نیز ممکن است در شما به وجود آید. اما به احتمال زیاد موقت خواهد و پس از چند ساعت از بین می رود شما می توانید به راحتی با استفاده از لوسیون های موضعی این موارد را درمان کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.