با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دوره نقاهت تزریق چربی صورت
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 375 بازدید

  دوره نقاهت تزریق چربی صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید امروزه تزریق چربی صورت یکی از متداول ترین روش هایی است که افراد برای از بین بردن چین و چروک صورت و همچنین افتادگی پوست صورت به دلیل افزایش سن استفاده می کنند. در واقع تزریق چربی به آنها کمک می کند تا جوانی از دست رفته خود را دوباره احیا کنند. این مسئله امروزه در بین خانم ها بسیار باب شده است زیرا نمیخواهند هرگز پیر و فرسوده به نظر بیایند. مطمئنا سوالات زیادی در رابطه با تزریق چربی صورت ذهن شما را مشغول کرده است از جمله این سوالات که بسیاری از بیماران آن را مطرح می کنند این است که دوره نقاهت تزریق چربی صورت چقدر است. برای اینکه پاسخ این سوال را پیدا کنید توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم تا در رابطه با دوره نقاهت تزریق چربی صورت و همچنین هزینه آن توضیحاتی ارائه دهیم.

  دوره نقاهت تزریق چربی صورت

  مطمئنا میدانید که انجام هر عملی یک دوره نقاهتی با خود به همراه دارد،  که تزریق چربی صورت از این قاعده مستثنی نیست. اما اول از همه باید به شما بگوییم که وقتی تزریق چربی صورت انجام می دهید با ورم و کبودی هایی در ناحیه مورد نظر مواجه خواهید شد. لطفا به هیچ وقت نترسید زیرا این دو مورد یکی از شایع ترین عوارضی هستند که تزریق چربی صورت با خود به همراه دارد.

  تزریق چربی چیست

  تزریق چربی

  نکات مهم در مورد دوره نقاهت در تزریق چربی به صورت

  از همین رو باید بگوییم که دوره نقاهت تزریق چربی صورت به شما بستگی ندارد زیرا کبودی صورت اغلب چیزی حدود یک الی دو هفته زمان می برد تا به طور کامل از بین برود اما در رابطه با ورم باید بدانید که مدت بیشتری با شما همراه خواهد بود حتی این امکان وجود دارد که تا یک ماه دوره نقاهت تزریق چربی طول بکشد. به همین دلیل پزشکان اغلب میگویند تا بیماران عجله نکنند و منتظر دیدن اصل نتیجه باشند.

  دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

  دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

  هزینه تزریق چربی صورت

  شاید باورتان نشود اما برای بسیاری از افراد هزینه تزریق چربی صورت بیشتر از دوره نقاهت تزریق چربی صورت اهمیت دارد از همین رو باید بگوییم که این مسئله کاملا به پزشک شما بستگی دارد در واقع در صورتی که پزشکی متخصص و با تجربه را انتخاب کنید مطمئنا هزینه بیشتری به نسبت تجربه خود و میزان رضایتی که برای شما به همراه خواهد آورد باید پرداخت کنید.

  از دیگر عواملی که در هزینه تزریق چربی صورت تاثیر گذار است میتوان به میزان چربی برداشت شده و همچنین تزریق شده و همچنین ناحیه مورد نظر اشاره کرد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.