با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دکتر جراحی پلاستیک شکم
  23 فوریه 2019 بدون نظر 451 بازدید

  دکتر جراحی پلاستیک شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  داشتن شکمی مسطح و متناسب چیزی است که بسیاری از افراد آرزوی آن را دارند و تلاش می کنند از طریق روش هایی مانند ورزش کردن و رژیم گرفتن به این هدف یا آرزو برسند اما بعضی از آن ها بنا به دلایلی از تلاش های خود نتیجه ی مطلوبی نمی گیرند. کسانی که پوست و جداره ی شکم آن ها به دلیل کاهش وزن شدید، بارداری، وراثت و … حالت شل و افتاده ای دارد نمی توانند به تنهایی مشکل خود را برطرف کنند و در این حالت شاید بهترین روش برای متناسب کردن شکم، انجام جراحی پلاستیک باشد. البته جراحی پلاستیک شکم حساسیت های خاص خود را دارد و برای اینکه نتیجه ی منطقی از این روش به دست آید بایستی فرد کاندید واقعا مناسبی برای این روش باشد. انتخاب دکتر جراحی پلاستیک شکم هم مسئله ی مهم دیگری است که بایستی در مورد آن دقت کافی نمود.

  بهترین دکتر جراحی پلاستیک شکم

  امروزه انجام عمل جراحی پلاستیک شکم رواج زیادی پیدا کرده و زنان و مردان زیادی برای خلاص شدن از کم افتاده ی خود به سراغ کلینیک های تناسب اندام می روند. اما همه ی این جراحی ها نتیجه ی خوبی نداشته و گاها عوارض جدی و خطرناکی را برای فرد ایجاد می کنند. از این رو منطقی یا بهتر است بگوییم ضروری است که برای تجربه ی یک جراحی ایمن و با کیفیت به دنبال یک دکتر خوب و مطمئن باشید.

  انواع جراحی پلاستیک صورت چیست

  انواع جراحی پلاستیک صورت چیست

  جراحی پلاستیک بدن در کلینیک زیبایی

  اول از همه بایستی بدانید که دکتری که قرار است این عمل جراحی را انجام دهد بایستی مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک بدن داشته باشد که برای مطمئن شدن از معتبر بودن مدرک علمی دکتر مورد نظرتان می توانید به سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران و یا سایت سازمان نظام دکتری کل کشور سری بزنید.

  دکتر جراحی پلاستیک شکم

  دکتر جراحی پلاستیک شکم

  بهترین پزشک جراحی پلاستیک شکم در کلینیک

  زمانی که به کلینیک تناسب اندام مراجعه می کنید و می خواهید جراحی پلاستیک شکم انجام دهید بهتر است که در ابتدا جلسه ی مشاوره ای با دکتر جراحی پلاستیک شکم داشته باشید تا در مورد مسائلی که در ذهنتان وجود دارد از جمله مناسب بودن شما برای عمل جراحی، نتایج و عوارض احتمالی جراحیتان، تعداد جراحی ها مشابهی که دکتر انجام داده و … با او صحبت نموده و به پاسخ های او دقت کنید. دیدن تصاویر قبل و بعد بیماران قبلی و حتی در صورت امکان صحبت کردن با آن ها در مورد تجربه ای که با دکتر مورد نظر شما داشته اند هم می تواند به شما در تایید کردن دکتر مورد نظرتان کمک کننده باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.