با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

۲۳ فروردین ۱۳۹۸ بدون نظر 72 بازدید

دکتر لیپوساکشن شکم

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

لیپوساکشن شکم در بسیاری از مواقع تنها روشی خواهد بود که بیماران میتوانند با استفاده از آن به حذف چربی های شکم بپردازند چون متاسفانه چاقی شکم به راحتی با استفاده از روش های طبیعی رفع نمیشود و افرادی که دچار چاقی شکم میشوند نمیتوانند به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. مراجعه به دکتر لیپوساکشن شکم باعث میشود تا بتوانید از اثر بخشی این روش برای دست یابی به نتایج دلخواه اطمینان حاصل کنید و به بهترین نتایج ممکن دست یابید. در ادامه به روش لیپوساکشن شکم بیشتر خواهیم پرداخت.

معایب و مزایای لیپوساکشن شکم

افرادی که برای لاغری به دکتر لیپوساکشن شکم میتوانند این اطمینان را داشته باشند که بدون عوارض مختلف به نتایج دلخواه دست خواهند یافت و مشکلی برایشان به وجود نخواهد آمد. هزینه ی این روش نسبت به روش های جراحی مانند آبدومینوپلاستی کمتر است و به همین دلیل درصد قابل توجهی از بیماران میتوانند از پس پرداخت آن برآیند. بهتر است بدانید نتایج لیپوساکشن بعد از جلسه ی اول مشاهده میشود.
لیپوساکشن شکم اثر بخشی فوق العاده ای دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که همه ی افراد نمیتوانند از این روش استفاده کنند. در صورتی که چربی های شکم بیشتر از حد معین باشد فرد مجبور خواهد بود به سراغ عمل های جراحی مانند آبدومینوپلاستی برود. در واقع بزرگترین عیب روش لیپوساکشن این است که نمیتوان چاقی های بسیار شدید شکم را برطرف کرد و احتمال افتادگی پوست افزایش می یابد. البته روش های مختلفی برای ترمیم افتادگی پوست وجود دارد.

دکتر لیپوساکشن شکم

دکتر لیپوساکشن شکم

بهترین دکتر لیپوساکشن شکم

همانطور که اشاره کردیم لیپوساکشن معایبی هم دارد و برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود به همین دلیل برای اطمینان از اثر بخشی این روش باید حتما به انتخاب بهترین دکتر لیپوساکشن شکم بپردازید. این کار باعث میشود تا از نتایجی که به دست می آید اطمینان حاصل کنید و بهترین روش را انتخاب کنید.
متخصصان با تجربه لیپوساکشن شکم میتوانند به انتخاب بهترین روش لیپوساکشن بپردازند و بدین طریق از عوارض مختلفی که به وجود می اید جلوگیری کنند. بهتر است بدانید روش های بادی جت، لیپوماتیک و … همگی از روش های مختلف لیپوساکشن به شمار میروند که انتخاب آن ها باید با دقت انجام شود.

آدرس و شماره دکتر لیپوساکشن شکم

برای انتخاب بهترین دکتر لیپوساکشن شکم بهتر است تا جایی که امکان دارد با افرادی که از این روش استفاده کرده اند در ارتباط باشید چون جستجو در آگهی های تبلیغاتی و سایت های مختلف ممکن است باعث شود تا به دام مراکز غیر مجاز بیفتید. مراجعه به مراکز غیر مجاز قطعا مشکلات زیادی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *