با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دکتر لیپوساکشن پهلو
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ بدون نظر 79 بازدید

دکتر لیپوساکشن پهلو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

چاقی شکم و پهلو مشکلی است که همواره برخی از افراد از آن رنج میبرند اما متاسفانه به علت اینکه با روش های درمان ان آشنایی کافی ندارند نمیتوانند به رفع آن بپردازند این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های مناسب به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد و شاهد رفع کامل چربی های پهلو بود. مراجعه به دکتر لیپوساکشن پهلو باعث میشود تا بتوانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم تا بتوانید به راحتی شاهد افزایش زیبایی خود باشید.

مراحل لیپوساکشن پهلو

آشنایی با مراحل لیپوساکشن باعث میشود تا قبل از مراجعه به دکتر لیپوساکشن پهلو بتوانید از ایمن بودن این روش اطمینان حاصل کنید و به راحتی از مزایای فوق العاده ی ان بهره مند شوید. عمل لیپوساکشن از طریق برش های چند میلی متری آغاز میشود. برای اینکه متخصصان بتوانند به ایجاد این برش ها بپردازند معمولا از بی حسی موضعی یا بی هوشی استفاده میکنند تا بیمار برای انجام عمل آماده شود.
بهتر است بدانید اکثر بیماران میتوانند با استفاده از بی حسی موضعی شاهد پایان عمل لیپوساکشن باشند. بعد از این که بیمار برای انجام عمل آماده شد با وارد کردن لوله های فلزی و دستگاه های ساکشن حجم زیادی از چربی ها تخلیه میشود. در کنار این روش برخی از متخصصان به انجام روش های تکمیلی هم میپردازند تا سوخت و ساز چربی های باقی ماند افزایش یابد و فرد به نتایج بهتری دست پیدا کند.

پزشک عمل لیپوساکشن پهلوها

پزشک عمل لیپوساکشن پهلوها

دکتر لیپوساکشن پهلو در بهترین کلینیک زیبایی ایران

برای این که مخاطرات این عمل به حداقل ممکن برسد باید به انتخاب دکتر لیپوساکشن پهلو توجه زیادی داشته باشید و حتی الامکان به بهترین کلینیک هایی که در شهر های مختلف ایران وجود دارد مراجعه کنید. لیپوساکشن در صورتی که توسط افراد ناشی و غیر متخصص انجام شود ممکن است عوارض مختلفی را به دنبال داشته باشد و حتی باعث کاهش سلامت بیمار شود.
بهتر است بدانید برخی از افراد شرایط کافی برای استفاده از روش های لیپوساکشن را ندارند به همین دلیل ممکن است با مراجعه به کلینیک های غیر معتبر و انجام لیپوساکشن مشکلات زیادی را تجربه کنند.

تعرفه دکتر لیپوساکشن پهلو

تعرفه ی دکتر لیپوساکشن پهلو تا حد زیادی به مقدار چربی های انباشته شده در پهلو بستگی دارد. در صورتی که عمل با استفاده از بی هوشی انجام شود و چربی ها بیشتر از مقدار معمول باشند قطعا بیمار مجبور خواهد بود تا مبلغ بیشتری را پرداخت که البته تجربه ی متخصصان و هزینه ی اتاق عمل هم باعث تغییر در هزینه ی لیپوساکشن خواهد شد.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *