با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دکتر کاشت مو
23 ژوئن 2019 بدون نظر 423 بازدید

دکتر کاشت مو

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]

دکتر کاشت مو

موها یکی از اعضای مهم بدن هستند که زیبایی ظاهری فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. ریزش موها اگر به صورت شدید باشد و موجب خالی شدن قسمتی از سر شود می تواند نگران کننده باشد. البته این نوع ریزش موها می تواند به دلایل عصبی یا دلایل ارثی اتفاق بیوفتد . بعد از مشاهده این ریزش موها ، باید به کلینیک های زیبایی یا مراکز درمانی معتبر کاشت مو مراجعه کنید. دکتر کاشت مو بعد از معاینه دقیق و انجام آزمایش های مورد نظر ، دلایل بروز این مشکلات را بررسی کرده و بهترین و سریعترین روش های درمانی را برای شما در نظر می گیرند.

کاشت موی طبیعی

کاشت مو در گذشته در مراکز غیرمعتبر و با روش های پیچیده و زمانبر و سخت انجام میشد و اغلب این روش ها زمانبر بودند و در طولانی مدت ، آثار و نتایج خود را نشان می دادند. با گذر زمان و پیشرفت علم و گسترده شدن روش های کاشت مو ، متخصصان و پزشکان کاشت مو با بهره گیری از بهترین و جدیدترین متدهای روز دنیا ، اقدام به انجام کاشت مو می کنند و عوارض ناشی از عمل های کاشت مو به حداقل رسیده است.

دکتر کاشت مو

دکتر کاشت مو باید دارای تخصص کافی در زمینه عمل های زیبایی و روش های کاشت مو داشته باشد و مدرک زیبایی و تخصصی خود را از بهترین مراکز آموزشی گرفته باشد. همانطور که می دانید یکی از ویژگی هایی که به یک کلینیک زیبایی اعتبار می دهد ، وجود پزشک متخصص و جراح زیبایی می باشد. اگر دچار ریزش مو شده اید یا حجم موهایتان کاهش چشمگیری داشته ، باید به دنبال بهترین کلینیک کاشت و ترمیم موها باشید و در مرحله بعد پیدا کردن بهترین دکتر کاشت مو که بتوان اعتماد کرد و سابقه و تخصص کافی در زمینه کاشت مو داشته باشد.

پزشک کاشت مو

پزشک کاشت مو

روش های مختلف کاشت مو در کلینیک

روش های متداول کاشت مو در کلینیک های زیبایی وجود دارد . روش sut کاشت مو و روش fut کاشت مو و روش fit کاشت مو و روش hrt تقویت و کاشت مو از روش های کاشت مو هستند که قابل انجام هستند.

روش sut کاشت مو از جدیدترین روش ها می باشد. در این روش ، برای برداشت فولیکول های مو ، از جراحی استفاده نمی شود و این خود باعث کاهش عوارض ناشی از عمل های کاشت مو می شود .

روش sut کاشت مو : روش sut کاشت مو یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است. در این روش از کاشت مو ، بیمار خسته نمی شود زیرا مدت زمان انجام کاشت مو کوتاه بوده و در طول درمان ، وقت زیادی صرف انجام عمل کاشت مو نخواهد شد. در روش sut کاشت مو ، موهای درآمده کاملا طبیعی بنظر می رسند و شکل عروسکی یا مصنوعی ندارند. برای افرادی که متقاضی کاشت مو هستند ، هزینه و تعرفه این عمل زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هزینه کاشت مو با این روش به دستمزد دکتر کاشت مو و تعرفه های کلینیک یا مراکز درمانی کاشت مو و دستگا های مورد استفاده و مواد مورد نیاز کاشت مو بستگی خواهد داشت. البته افرادی که کاشت مو انجام داده اند ، از گران بودن و پرهزینه بودن کاشت مو گفته اند ولی اگر نتیجه برای این افراد قابل قبول باشد ، هزینه پرداختی چندان بنظر نمی آید.

کاشت مو SUT

کاشت مو SUT

روش fut کاشت مو : در روش fut کاشت مو ، باریکه ای از موی پشت سر بیمار به قطر یک سانتی متر و به طول ۲۵ تا ۳۵ سانتی متر جدا می شود و بعد از انجام عمل برداشت ، کاشت موها در محل مورد نیاز انجام می شود. این روش از کاشت مو ، با انجام عمل جراحی انجام می شود و از روش های سنتی کاشت مو به شمار می رود. به جا ماندن زخم و اسکار که بر اثر عمل کاشت مو ، از عوارض ناشی از انجام روش fut کاشت مو می باشد. البته می توان گفت شستشوی محل مورد نیاز که عمل کاشت مو انجام شده از مراقبت های مهم بعد از انجام عمل کاشت مو است که می تواند عوارض روش fut کاشت مو را کاهش داد. انجام این عمل در مراکز معتبر و کلینیک های تخصصی کاشت مو هم می تواند رضایت متقاضیان را به دنبال داشته باشد.

روش FUT کاشت مو

روش FUT کاشت مو

روش fit کاشت مو : روش fit کاشت مو یکی از بهترین روش های کاشت مو است که موهای مورد نیاز به صورت دسته ای و گروهی برداشته می شوند و در صورت نیاز ، این موها از پشت سر به جلوی سر منتقل می شود و تراکم و کیفیت موها در هر جلسه از کاشت مو متفاوت می باشد و در این روش امکان خونریزی و عفونت هم وجود دارد. البته می توان گفت مزایای روش fit کاشت مو هم قابل چشم پوشی نخواهد بود . در این روش از کاشت مو نیازی به استراحت طولانی مدت بعد از کاشت مو نیست و افرادی که دارای بانک مویی کم تراکمی هستند هم می توانند از این روش کاشت مو استفاده کنند و خونریزی چندانی وجود ندارد و پانسمان کردن سر انجام نمی شود.

مزایای روش FIT کاشت مو

مزایای روش FIT کاشت مو

روش hrt ترمیم و کاشت مو : روش hrt ترمیم و کاشت مو ، از بهترین و از اولین روش های تقویت موهای سر می باشد. افرادی که ریزش شدی مو دارند و نمی توانند از روشهای کاشت مو استفاده کنند ، توصیه می شود از روش hrt استفاده کنند. می توان گفت انجام این روش کاشت و تقویت مو ، محدودیت سنی خاصی ندارد و افراد در هر سنی که باشند ، با این روش کاشت مو م یتوانند مشکل طاسی و کم پشتی موهای سر خود را برطرف کنند حتی سالمندانی که موهای سفید و ضعیفی دارند هم می توانند از روش های کاشت مو استفاده کنند.

کاشت مو به روش hrt چه فوایدی دارد

کاشت مو به روش hrt

روش fci کاشت مو : این روش از کاشت مو بسیار جدید است و در مرحله آزمایشگاهی به سرمی برد و در اغلب کلینیک های کاشت مو انجام نمی شود. روش fci کاشت مو به نتایج قابل قبولی رسیده است و ثابت شده است که افرادی که دچار طاسی کامل سر شده اند و فقط چند تار مو ناچیز دارند هم می توانند ازاین روش کاشت مو استفاده نماییند.

دکتر کاشت مو در روش fci کاشت مو

کاشت مو به روش FCI

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *