با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رشد ابرو
  12 نوامبر 2018 بدون نظر 550 بازدید

  برای رشد ابرو چه کنیم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  ابرو نیز مانند موهای ناحیه ی سر دچار مشکلاتی نظیر ؛ کم پشتی ، رشد کم ، ریزش می گردد ، به نحوی که در برخی افراد ممکن است که موی ابرو به طول کامل از بین برود و تنها راه حل ایجاد تراکم مناسبی از موها ، عمل زیبایی کاشت ابرو باشد ، اگر مشکلات ابرو به موقع مورد توجه و درمان قرار گیرد ، می توان فولیکول های مو را مجددا به رشد وا داشت ، در همین راستا در این مقاله ، روش های افزایش رشد ابروها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  دلایل رشد کم و ریزش ابرو

  به طور کلی فولیکول های مو در اثر عواملی چون ؛ کمبود ویتامین ها ، تغذیه ی ناسالم ، مشکلات تیروئید ، بیماری های ریزش مو ، اختلالات هورمونی ، کم خونی ، کمبود آهن و … ، ضعیف شده ، دچار کاهش رشد می شوند و در صورت عدم درمان به موقع ریزش کرده و برای همیشه نابود خواهند شد .

  راه های افزایش رشد ابرو

  به منظور افزایش رشد موهای ابرو ، اصلی ترین راه حل ، مصرف مقدار لازم از گروه های غذایی می باشد تا فولیکول های ابرو به صورت اساسی و از ریشه مو تغذیه قرار گیرند ، مواد غذایی حاوی ویتامین ها ، پروتئین ، آهن ، روی ، مواد لبنی و … در رشد موها بسیار موثر هستند ، همچنین به منظور رساندن هر چه کامل تر این مواد به فولیکول های مو می توان از روش ماساژ درمانی سطح پوست ناحیه ی ابرو با روغن هایی نظیر ؛ روغن زیتون ، روغن نارگیل ، روغن کرچک ، روغن بادام و … استفاده کرد ، زیرا با افزایش جریان خونرسانی در سطح پوست ، مواد مورد نیاز رشد و نمو فولیکول های ابرو در کمترین زمان ممکن به ریشه ی موها خواهد رسید و موجب تقویت موثر ابرو خواهد شد ، در نتیجه موهای ابرو ضخیم و پرپشت و از رشد مناسبی بهره مند خواهند گردید .
  تزریق مزوتراپی ، تزریق PRP و لیزر تراپی نیز از جمله روش های پزشکی است که ضمن رساندن مواد مورد نیاز و تقویت کننده ی رشد مو به فولیکول ها ، جریان خونرسانی در سطح پوست را به شکل مطلوبی افزایش خواهد داد .

  رشد ابروها

  رشد ابروها

  تاثیر افزایش رشد ابروها

  هنگامی که به صورت اساسی به تقویت فولیکول های ابرو پرداخته می شود ، موهای ابرو ضخیم و پرپشت شده و و از رشد مناسبی برخوردار خواهند بود به نحوی که ابرو در برابر عوامل مخرب در صورت بروز ، از خود مقاومت بیشتری نشان می دهد و کمتر دچار تنش و ریزش خواهد شد .
  ابروهایی پرپشت و خوش فرم حاصل تقویت و ترمیم ریشه ای فولیکول های ابرو است که با افزایش رشد ابروها ، می توان در فواصل کوتاه تر ، مدل های متنوعی به ابروها داد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.