با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رشد سریع ابرو با سیر
  20 نوامبر 2018 بدون نظر 869 بازدید

  رشد سریع ابرو با سیر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 2]

  پرپشتی و ضخامت ابرو در ایجاد ابروهایی خوش حالت و زیبا بسیار موثر می باشد اما از آنجا که عوامل مخرب متعددی سبب تضعیف فولیکول های مو و ریزش ابروها می گردد ، لازم است همواره به تقویت و ترمیم ریشه ی ابروها اقدام گردد ، در همین راستا در این مقاله ، روش افزایش رشد سریع ابرو با سیر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت ریزش و مشکلات ابرو

  موهای ابرو بسیار حساس و آسیب پذیر هستند ، لذا فولیکول موهای این ناحیه از صورت در اثر ؛ بیماری های روحی و استرس مداوم ، مسائل ژنتیکی ، بیماری های کبدی ، اختلالات هورمونی ، سوء تغذیه ، کم خونی و کمبود آهن ، اصلاح و برداشتن های مداوم ، رنگ کردن زیاد ، بیماری کم کاری تیروئید و … دچار آسیب شده ، ضعیف می گردد ، رشد آن کم می شود و در صورتی که به موقع به درمان عامل ایجاد کننده پرداخته نشود ، دچار ریزش ابرو و طاسی خواهد شد .

  رشد سریع ابرو با سیر

  از جمله روش های موثر خانگی در جهت افزایش رشد موهای ابرو ، استفاده از سیر خام یا همان سیر تاره است ، زیرا سیر با خواص بی نظیر خود به شکل مطلوبی موجب افزایش گردش خونرسانی در سطح پوست و رساندن مواد مورد نیاز رشد فولیکول های مو می گردد ، بدین ترتیب رشد موهای ابرو افزایش خواهد یافت .
  جهت استفاده از سیر برای افزایش رشد ابروها ، کافی است با خرد کردن و فشار دادن سیر ، آب آنها را گرفته و در جهت رویش موی ابرو ، آب سیر را به آنها مالید و چند ساعت صبر کرد و در انتها ابروها را آبکشی کرد .
  جهت دستیابی به نتایج مطلوب از این روش ، حداقل روزی دو بار این روش باید تکرار شود .

  رشد سریع ابروها با سیر

  رشد سریع ابروها با سیر

  تاثیر تقویت و افزایش رشد ابرو با سیر

  هنگامی که از سیر تازه جهت افزایش رشد ابروها استفاده می گردد ، علاوه بر تسریع رشد موها ، ضخامت ابرو و در نتیجه تراکم ابروها به شکل مطلوبی افزایش خواهد یافت و فرد می تواند با داشتن ابروهای پرپشت مدل های مختلفی به ابروها بدهد .
  از سوی دیگر افزایش استحکام فولیکول های مو ، باعث مقاومت بالای موها در برابر عوامل مخرب و آسیب رسان به ابروها خواهد شد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.