با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رشد موها با سیب زمینی
  27 نوامبر 2018 بدون نظر 318 بازدید

  پزشکان رشد مو با سیب زمینی را توصیه می کنند

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  اگر موهای فرد رشد مناسبی داشته باشند ، به راحتی می توان در فواصل زمانی کمتری مدل های مختلفی به موها داد ، از سوی دیگر برخی افراد مایل هستند که همواره موهایی بلند و پرپشت داشته باشند ، از آنجا که موهای سالم با رشد طبیعی تراکم بالاتری نیز دارند ، لذا رشد مو برای افراد حساس به موها بسیار مهم می باشد ، در همین راستا در این مقاله ، رشد مو با سیب زمینی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  رشد مو

  به طور کلی رشد معمول موهای سالم در هر ماه حدود ۱٫۳ سانتی متر است یعنی در سال ، هر تار مو حدود ۱۵ الی ۱۶ سانتی متر رشد خواهد کرد که نمی توان با اقدامات دیگر رشد موها را از میزان افزایش داد بلکه برخی افراد رشد مویی کمتر از این میزان داشته و به کندی رشد موها و مشکلات این حوزه دچار هستند .
  با تقویت و ترمیم ریشه ای موها به روش های اصولی و صحیح می توان موهایی ضخیم ، پرتراکم با رشد مناسبی را ایجاد کرد که در نتیجه موها زیبایی و جلوه ای خاص خواهند داشت .

  رشد مو با سیب زمینی

  رشد مو با سیب زمینی

  رشد مو با سیب زمینی

  از جمله مواد طبیعی و بدون عارضه ای می توان به کمک آن رشد کم و کند موها را بهبود بخشید ، سیب زمینی است ، این ماده ی مورد تایید پزشکان که از جمله مواد غذایی پرطرفدار در سرتاسر دنیا نیز است ، دارای ویتامین B، ویتامین C، زینک ، نیاسین و آهن است که این مواد به شکل بسیار مطلوبی سبب تغذیه فولیکول های مو شده و رشد موها را بهبود خواهد داد .
  در واقع سیب زمینی پوست کف سر را تمیز کرده و فولیکول های مو را از ناخالصی ها پاک می سازد و در نتیجه رشد مو نیز افزایش خواهد یافت .
  پاک سازی فولیکول موها سبب رفع شوره سر و همچنین توقف عارضه ی ریزش موها خواهد شد ، براقیت و درخشندگی موها از جمله تاثیرات مثبت استفاده از آب سیب زمینی در ترکیب با ماسک های طبیعی است لذا آب سیب زمینی را می توان با عسل و تخم مرغ ترکیب کرده و از آن به عنوان ماسک مو استفاده کرد.

  نحوه ی استفاده از سیب زمینی جهت رشد موها

  جهت تهیه ی آب سیب زمینی ، آن را پوست گرفته به چند تکیه برش دهید ، در دستگاه خرد کن پوره کنید ، از صافی عبور داده و آب آن را بگیرید ، چنانچه آب سیب زمینی جهت عبور از صافی خیلی غلیظ باشد ، کافی است کمی آب به آن افزوده تا رقیق گردد و آب آن زودتر تخلیه شود .
  جهت تهیه ی ماسک مو حاصل از آب سیب زمینی تازه استفاده کنید .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  برچسب ها
  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.