با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رشد موها در سریعترین زمان ممکن
  24 نوامبر 2018 بدون نظر 317 بازدید

  رشد مو در سریعترین زمان ممکن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  هنگامی که موها از رشد مناسبی برخوردار هستند ، به راحتی می توان مدل های مختلفی به موها داد ، همچنین در صورتی که فرد خواهان بلندی موها باشد و از مدل موی کوتاه خود ناراحت باشد ، موها با رشد مناسب سریع تر می توانند خواسته ی فرد را محقق سازند ، اما در برخی افراد موها رشد بسیار کندی دارند ، در همین راستا در این مقاله ، رشد مو در سریعترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  رشد مو و مقدار آن در هر ماه

  به طور نرمال بافت مو دارای رشد مشخصی است یعنی در هر ماه ، حدود ۱٫۳ سانتی متر هر تار مو رشد می کند ، هنگامی فرد به رشد کم مو مبتلا است که رشد موها از میزان کمتر باشد ، در واقع روش های افزایش رشد سریع تر مو ، جهت رساندن رشد موها به ۱٫۳ سانتی متر در هر ماه است و به این معنی نیست که می توان میزان رشد موها را از میزان نرمال آن خیلی افزایش داد .
  اگر چه برخی افراد از جهت میزان رشد مو ، استثنا هستند اما در حالت عادی رشد مو در حد مشخصی قرار دارد که با این میزان رشد مو ، می توان نیاز افراد را نیز برآورده ساخت .

  روش های خانگی رشد مو در سریعترین زمان ممکن

  روش های خانگی به دلیل استفاده از مواد طبیعی و گیاهی ، عارضه ی خاصی برای فرد ایجاد نخواهند کرد ، هزینه ی بسیار کمتری دارند و درمان های انجام شده به صورت عمقی و ریشه ای به رفع مشکلات مو می پردازند ، به عنوان مثال ؛ استفاده از آب پیاز و یا آب سیب زمینی از جمله روش های ساده و خانگی افزایش رشد موها می باشد ، استفاده از آب این دو ماده ی طبیعی به شکل مطلوبی سبب توقف ریزش موها ، درمان شوره ی سر ، درمان عفونت های قارچی و باکتریایی ، افزایش استحکام و تراکم موها و افزایش رشد سریع تر موها خواهد شد ، کافی به مدت دو الی ۳ ماه از آب این دو ماده برای حداقل ۳ بار در هفته ، به پوست سر مالید و پس از حداقل ۳۰ دقیقه بعد آبکشی نمود .

  رشد مو در سریعترین زمان ممکن

  رشد مو در سریعترین زمان ممکن

  روش های پزشکی رشد مو در سریعترین زمان ممکن

  هنگامی که مواد مغذی و مقوی جهت رشد فولیکول های مو به طور کامل تر و به شکل موثرتری به ریشه ی موها می رشد ، علاوه بر افزایش رشد موها ، شاهد رشد موهایی ضخیم و پرتراکم نیز خواهیم بود .
  به منظور رساندن مواد مورد نیاز رشد و نمو موها می توان به کمک روش هایی چون ؛ تزریق PRP، تزریق مزوتراپی ، لیزر تراپی ، ماساژ درمانی و … ضمن افزایش جریان خونرسانی در سطح پوست ، مواد مورد نیاز رشد موها را به فولیکول ها رساند .
  در واقع افزایش گردش خون در پوست سر از جمله تاثیر استفاده از روش های خانگی و پزشکی جهت افزایش رشد مو در سریعترین زمان ممکن می باشد .
  تقویت ریشه ای فولیکول های مو ،ضمن افزایش رشد موها ، سبب توقف ریزش موها ، افزایش تراکم و استحکام موها نیز خواهد شد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.