با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رشد و تقویت موها
  12 نوامبر 2018 بدون نظر 294 بازدید

  برای رشد و تقویت مو چه کنیم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  داشتن موهایی بلند ، درخشان و پرپشت خواسته بسیاری از مردم می باشد اما به دلیل آلودگی آب و هوا ، تغذیه ی ناسالم ، بیماری های هورمونی ، کم خونی و کمبود آهن ، استفاده ی بی رویه از سشوار و … ، بافت موها همواره دچار آسیب شده ، تراکم کم و رشد کندی دارند ، در همین راستا در این مقاله ، راه های رشد و تقویت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  رشد موها

  به طور میانگین هر تار مو در یک سال ۱۵ سانتی متر رشد می کند که این میزان از رشد مو ، رشد نرمال و طبیعی مو محسوب می شود ، لذا هنگامی که فرد با کوتاه کردن موها خود متوجه می شود که موها رشد کمی دارند ، باید با روش های اصولی به تقویت فولیکول های مو پرداخته شود تا رشد موها به حالت عادی بازگردد .

  روش های رشد و تقویت مو

  جهت رشد و تقویت فولیکول های مو ، اولین راه حل توجه و اصلاح رژیم غذایی است زیرا انواع ویتامین ، پروتئین ها ، مواد معدنی و … از طریق خون با مصرف صحیح مواد غذایی به فولیکول های رسیده و سبب رشد و نمو آنها خواهد شد .
  استفاده از آب پیاز و یا آب سیب زمینی خود به تنهایی به عنوان ماسک مو ، سبب گردش بهتر خونرسانی در سطح پوست خواهد شد ، لذا با استفاده مکرر از این دو ماسک ،به مدت دو الی سه ماه ، به شکل موثری ریشه ی موها تقویت و رشد آنها افزایش خواهد یافت .
  چنانچه فرد خواستار درمان های پزشکی تقویت و رشد موها باشد ، می توان از روش مزوتراپی استفاده کرد ، در این روش به کمک سوزن های مخصوص با تزریقات متعدد ، ماده ای که ترکیب از انواع ویتامین ، داروهای گیاهی ، شیمیایی ، آهن و سایر فاکتورهای موثر رشد موها می باشد ، به عمق مناسب پوست تزریق می گردد که در اثر این عمل ، ضمن افزایش جریان خون در پوست سطح ، بسیاری از مواد مغذی و تقویت کننده ی فولیکول های در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو ممکن به ریشه ی موها خواهد رسید و موجب زیبابی و افزایش تراکم مواها خواهد شد.

  رشد و تقویت مو

  رشد و تقویت مو

  تاثیر رشد و تقویت مو

  هنگامی که با روش های صحیح و اصولی فولیکول های مو تقویت می شوند ، به دلیل افزایش جریان خونرسانی در سطح پوست بسیاری از مشکلات مو درمان خواهد شد ، در نتیجه ریزش موها متوقف شده ، درخشندگی و افزایش تراکم موها رخ خواهد داد و رشد موها افزایش یافته و به حالت طبیعی بازخواهد گشت .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.