با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان افتادگی پلک
  30 جولای 2018 بدون نظر 4792 بازدید

  چگونه افتادگی پلک بعد از بوتاکس را رفع کنیم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 39 میانگین: 1.7]

  گاهی انجام روش های جوانسازی پوست صورت  مانند بوتاکس با عوارض ناخواسته ای برای بیمار همراه می باشد که ممکن است بیمار در صورت بروز آنها احساس نگرانی کند، برخی از افراد با تزریق بوتاکس در پیشانی خود جهت رفع چروک و جوانسازی آن دچار افتادگی پلک در یک یا هر دو پلک خود می شوند که این مسئله آنها را دچار مشکل می نماید اما چگونه افتادگی پلک بعد از بوتاکس را رفع کنیم.

  افتادگی پلک

  افتادگی پلک، چه بر اثر مادرزادی چه بر اثر افتادگی ابروها و یا تزریق بوتاکس به پیشانی که یکی از عوارض این نوع جوانسازی صورت می باشد باعث بروز مشکل در دید بیمار می گردد و بیمار اصلا از بروز این اوضاع راضی نخواهد بود .

  رفع افتادگی پلک بعد از بوتاکس

  تزریق بوتاکس به صورت و پیشانی خالی از عوارض نیست و یکی از عوارض آن که بیماران از بروز آن بسیار نگران می شوند افتادگی پلک می باشد، افتادگی پلکها بعد از تزریق بوتاکس ممکن است به دلیل تزریق کم بوتاکس در ناحیه پیشانی رخ دهد که با تزریق در مرحله بعد این افتادگی پلک، رفع می گردد اما به طور کلی افتادگی پلک بعد از بوتاکس موضوع نگران کننده ای نخواهد بود و بعد از گذشت سه هفته از تزریق با تاثیر کامل بوتاکس در پیشانی افتادگی پلک، نیز درمان می گردد ولی اگر بیمار نسبت به موضوع خود بسیار حساس شود می تواند به پزشک مختصصی که تزریق را انجام داده است مراجعه نماید و از توصیه های وی در رفع افتادگی پلک بهره بگیرد.

  رفع افتادگی پلک

  رفع افتادگی های پلک

  برخی از متخصصین پوست جهت رفع افتادگی های پلک بعد از تزریق بوتاکس به پیشانی برای بیماران قطره اپراکلونیدین را تجویز می نمایند که این قطره در چشم ریخته می شود و با شل کردن عضله مولر پلک مشکل افتادگی آن را رفع می نماید.

  اگر تزریق بوتاکس در پیشانی توسط یک متخصص با تجربه در محل و عمق مناسب پوست پیشانی انجام گیرد که به تمام عضلات صورت آشنایی کامل دارد و محل درست تزریق را به خوبی می شناسد هرگز احتمال خطر افتادگی پلک برای بیمار ایجاد نخواهد شد و در صورتی که بوتاکس تزریق شده از برند معتبر و با کیفیتی تهیه شده باشد احتمال آسیب  به پوست و افتادگی پلک به صفر خواهد رسید.

  مشکل شکل افتادگی پلک ها بر اثر تزریق بوتاکس در پیشانی عارضه ای دائمی نخواهد بود و با مراجعه به پزشک متخصص و انجام توصیه های تجویز شده این مشکل طی چند هفته رفع می گردد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.